Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az evolúciótok miért hozta...

Az evolúciótok miért hozta létre a kényszer gondolatot? Már 7 éve élek velük, de megszoktam. És nagyon zavaró.

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Az evolúció révén idegrendszerünk egy roppant bonyolult gépezet lett, ennek megfelelő számú és jellegű hibalehetőséggel.
2020. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

"az evolúciótok" Tán UFÓ tetszik lenni, kérem?:D

Egyébként #1-nél a pont

2020. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"Az evolúciótok"

Kreacionistának tetszik lenni? Az is egyfajta kényszeres gondolat. ;)

2020. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ozmium42 ***** válasza:
97%
Komolyan, mit akarsz mondani azzal, hogy "evolúciótok"? Van esetleg jobb magyarázatod a fajok sokféleségének kialakulására, ami a kényszergondolataidat is megnyugtató(bb)an magyarázza?
2020. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Nincs evolúciónk. Így nem is hozott létre semmit.

Hogy te kényszergondolatokkal élsz, az magánügy. Bár az kissé zavaros, hogy megszoktad de zavar. Az ember valamit vagy megszokott és nem zavarja vagy képtelen megszokni, mert zavarja.

2020. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tevenyereggyarto ***** válasza:
91%
Könnyen lehet ,hogy inkább a fejlett tudat “mellékhatása/ mellékterméke” s mivel nem akadályozza közvetlenül a túlélést/ szaporodást ezért megmaradt.
2020. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megszoktam, de sokkal jobb lenne nélküle, hogy ne gondoljak semmire se.
2020. szept. 7. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

a hibásan működő agyad hozza létre


"hogy ne gondoljak semmire se"

más ezt alkohollal, droggal, nyugtatóval, tévével, egyéb hobbival testmozgással éri el

2020. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én kényszeres vagyok, de pszichiátriai eset már. Rengeteget szenvedtem, és nem tudtam soha leszokni róla, így a pszichológus tanácsára átfordítottam a kényszereimet a hobbijaimba és pozitív, örömet okozó tevékenységekbe, így azokat csinálom kényszeresen. Sokat segített.
2020. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!