Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen lehet vérmégezésben...

Milyen lehet vérmégezésben meghalni?

Figyelt kérdés
Pl ha belelépsz egy rozsdás szögbe.Mennyi idő és mennyi szenvedéssel jár a vérmégezés általi halál?

2020. szept. 11. 23:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
79%
Kicsit fájt, de kibírtam.
2020. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor máris megnyugodtam,köszönöm a válaszod!
2020. szept. 11. 23:48
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt olyan idős ismerősöm, aki belelépett a rozsdás szögbe, nem kezeltette, elüszkösödött a lába és pár héten belül meghalt.

Egy másik történetben a pedikűrös rosszul használta a körömreszelőt, és felsértette a kuncsaft lábát. Ő sem ment el vele orvoshoz, mert majd meggyógyul, aztán nem gyógyult meg. A vége az lett, hogy le kellett vágni a lábfejét, de a kórházban fertőzést kapott, levágták combból is a lábát, de a fertőzést nem tudták megállítani, és abba halt bele.

Szóval nem játék, pláne idősebb korban.

2020. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Hát, gondolj bele ha toxikussá válik a véred, és az ugye minden szöveteden átfolyik.

Pokoli érzés lehet tetőtől talpig, kb olyan szintű fájdalom mint élve elégni, csak sokkal-sokkal lassabb.

2020. szept. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként miért keverik az emberek a tetanuszt (Clostridium tetani? és a vérmérgezést? Két különböző dolog
2020. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem említett tetanuszt, szepszisről volt szó.
2020. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
5-ös: szerinted mi a vérmérgezés? Ugyanis ez a szepszis köznapi neve!
2020. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Köszönöm, tudom mi a sepsis, orvos létemre tudom hogy hívják, de köszi, hogy emlékeztetsz. De az, hogy a rozsdás szögről beszél, az feltételezi, hogy arra gondol, hogy belelép és mehet be a kórházba tetanusz oltásért, mivel a Clostridium földben, porban él, rozsdás szögön ezért fordul elő. De ennek köze sincs a vérmérgezéshez, ez két különböző dolog, sokan keverik, s mint kiderült, ti is.

Vérmérgezést ettől aligha kap bárki is, csak akkor kaphat, ha a sebet nem fertőtleníti megfelelően és EGYÉB baktériumok elszaporodnak a véráramba. De ennek semmi köze a rozsdához. Keveritek a kettőt. Vérmérgezést mint írták, úgy is lehet kapni, hogy egy random dolog megszúr, a seben keresztül pedig bekerülnek a bakteriumok.

2020. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
Hát, nekem elég sok orvos van a családomban és a rokonságomban, de egyiknek sincs ideje a gyk-n lógni, szóval ha te orvos vagy akkor én a pápa személyesen.
2020. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért, szerinted mi hétvégén is non stop dolgozunk és nincs szabadságunk? Hát persze, élj csak álomvilágban királylány
2020. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!