Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az evp jeleket és az égi...

Az evp jeleket és az égi trombita hangjaira van tudományos magyarázat? Ezeket csak a természet hozza létre? De hogyan és miért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nehéz kérdés? :(
2020. okt. 9. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Te bizonyára érted, mire gondolsz. Világítsd meg számunkra is.
2020. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az oka a kérdés, hanem a léte. Például a "trombitáról" én még nem hallottam hiteles felvételt, csak amatőr videókat. Utaztak már tudományos csoportok oda, ahol állítólag ezeket hallják, de valahogy olyankor csend van. (Láttam egy olyan videót, ahol egy városi utcát vettek fel, háttérben az erős hanggal. De érdekes módon senki nem állt meg, nem nézelődött felfelé.)
2020. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "strange sound" keresőszóval rengeteg ilyen felvételt lehet találni, néha nevezik égi trombitának is.

Kb 2011-től kezdődött a jelenség.Csak találgatásokat ismerek az okáról.

"Láttam egy olyan videót, ahol egy városi utcát vettek fel, háttérben az erős hanggal. De érdekes módon senki nem állt meg, nem nézelődött felfelé." - Persze, mert kb a videók felét/harmadát hamisítják.(Másik videóból szedik ki a hangot.)-> Mindent a nézettségért !

"Utaztak már tudományos csoportok oda, ahol állítólag ezeket hallják, de valahogy olyankor csend van."- A "hang" vándorol, mire odautaznak, már másutt hallják. Egy-egy helyen ritkán tart egy óránál tovább.

2020. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!