Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki, mit gondol a tornádóról...

Ki, mit gondol a tornádóról vagy hurrikánról?

Figyelt kérdés
mert én nagyon beleszerettem ebe a jelenségbe

#Hurican #Tornàdò #Globàlis felmelegedés #Természeticsapàs
2020. nov. 3. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl azon, hogy kategória FAIL, én fenntartásokkal szeretnék bele olyan jelenségekbe, ami emberéletek sokaságát követeli.
2020. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szépek, de csak messziről :D rossz kategóriába írtad.
2020. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Látható a magyar nyelvbe nem szerettél bele.
2020. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De bele szerettem de halod ha nem tetszik hogy ha elírók valamit akk keres valaki màst akit beáztatni akarsz
2020. nov. 3. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs helyesen leírt szavad, ne hüppögj!

Vannak olyan őrültek, akik még bele is mennek direkt videózni. Még fizetnek is érte, hogy megtehessék. Te dolgod, hogy tetszik.

Csak tudod, akik eltűnnek, meghalnak benne, vagy „csak” elvesztik mindenüket, azoknak nem olyan szépséges.

2020. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan lehet beleszeretni olyasmiba, ami pusztít, öl, hatalmas károkat okoz. Ha olyan helyen élnél, ahol gyakoriak az ilyenek valószínűleg megváltozna a véleményed.
2020. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megvàltozna amúgy ugye volt itt magyar országon az a szupercella akkor valami nagyon megtetszett és kintt áltam egész végig ezért szerettem bele 😂
2020. nov. 4. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Függetlenül attól, hogy emberéleteket tehet tönkre és vehet el, illetve azzal együtt, hogy sajnálom azokat, akik szerencsétlenül jártak - szerintem ezek a viharok fenségesek és gyönyörűek a maguk nemében. Én nagyon szívesen megnézném őket élőben is egy biztonságos helyről.
2020. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Tény és való, sokan túlmisztifikálják ezt a kérdést. Bár ez nem a legjobb szó. Túl"erkölcsösködik" a dolgot.

Attól még, hogy emberéleteket vesz el, és hatalmas károkat okoz, lehetnek szépek, és bele lehet szeretni a látványba.


Én éltem, illetve szerettem volna élni (össz-vissz 2 hónapot sikerült), Oklahomában. Tennessee-ből költöztem át...

2013 áprilisában.

Szerinted mennyi mindent vesztettem akkor el? Szerintem mindenki fel tudja fogni, mekkora ellenérzés lehet bennem a tornádók kapcsán.


Azonban én is a kérdezővel értek egyet. Pontosan az akkori, 2013-as Bridge Creek-Moore és El Reno tornádóknál lettem a rajongójuk.

Csodálatos látványt mutattak, ahogy elsötétedett minden, ahogy látni lehetett ahogy forognak, a belső villámlások fényjátéka a felhőkben, stb.


Szó sincs arról, hogy nekem ne okozott volna károkat, vagy ne viselt volna meg!

Már újra itt élek az USA-ban, de voltam pár évet otthon. Szerencsétlen voltam, 2017 májusában Siófokról mentünk fel Pestre. Székesfehérváron keresztül, azon a bizonyos hétfő délutánon.


A közelében sem kellett lennünk. Elég volt, hogy láttam a tölcsér tetejét a távolban. Elfehéredtem, bőgtem, remegtem, és magam alá csináltam. Még 4 évvel OKlahoma után is ilyen reakcióm volt.


Viszont utána megnéztem neten a képeket, videókat, és tényleg nem volt olyan ronda az a kis székesfehérvári tölcsér. Szép egyenletes volt, egész szép színnel, színátmenettel.


Attól még, hogy valami erkölcsileg nem egy szívlelendő dolog, nem tilos esztétikailag viszont szépnek találni!

2020. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!