Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van egy ötletem, érdemes...

Van egy ötletem, érdemes volna levédeni?

Figyelt kérdés

Tudna ebben segiteni valaki? Nem vagyok magyar állampolgár,

ezért meg kell neveznem az érdekképviseleti személyt. Egy régebbi

bejelentésemet ezen buktam el, már be volt adva, el is fogadták,

azzal a feltétellel, nevezzek meg egy érdekképviselő személyt, 10 nap

határidőn belül.



2020. nov. 22. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Magad mondtad, kell egy érdekeidet képviselő magyar állampolgár. Utána beadsz valamit, amit a befogadó nyilvántartó cég vagy jónak talál vagy nem. És mi látatlanban honnan tudjuk, jó a gondolat vagy sem?
2020. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az érdekképviseleti személynek semmilyen költséget nem kell fizetnie, de ettől függetlenül, miután valaki ezt elvállalja, ismertetni fogom vele teljes egészében.
2020. nov. 22. 19:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Ki végzi az újdonságkutatást? Vagy milyen típusú ötlet az amit le akarsz védetni?
2020. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintex egy szabadalmi ügyvivő majd ingyen fogja képviselni az érdekeidet?


Lilaködös álmodozás!

2020. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre szakosodott cégek, érdemes velük csináltatni.
2020. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Mojjo ***** válasza:
100%
Jól értem, te egy ilyen érdekképviseleti személyt szeretnél itt gyk-n összeszedni? Szóval ez a kérdés nem egy kérdés, hanem egy apróhirdetés. Nem igazán erre való ez az oldal.
2020. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most pontosan mi is a kérdés?😅
2020. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Nxs válasza:
És ha felvannéd a magyar állampolgársagot ? Vagy ahova tartozol papirilag ott adnád be ?
2020. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Megpróbálok mindenkinek válaszolni. A kérdést addig nem írhattam ki,

amig nem "gyűlt össze legalább 5 - 10 személy, akik ha szűkséges, tanúsíthatják, hogy az ötletet én, ma 2020 november 23 -án kiírtam "

A következő berendezésről van szó : Egy 5, vagy 10 köbméteres acél tartály, ami 11 méter magasságban van, a legfelső pontján egy elzárható szellőztető csappal ellátva. Az alján egy leüritő csappal egy függőleges acél cső van, ennek az alsó vége egy, a felsőnél nagyobb tartályban van. Ebben viz van, a cső vége mindig a vízben van. A felső tartály vízvezeték hálózathoz csatlakozik, ennek segítségével a tartály feltölthető vízzel .

Működése : A felső tartályon lévő szellőztető csapot kinyitjuk , az alsó, leürítő csapot elzárjuk. Feltöltjük vízzel, utána a szellőztető csapot elzárjuk, és kinyitjuk , a leürítő csapot. Amikor a víz lefolyik a felső tartályban légüres tér marad. A Pascal törvénye szerit, a vizoszlop a csőben 10,33 méter lesz, fölötte légüres tér lesz.

<< Ha két felső tartályunk van, és a leürítő csap helyett egy olyan víz pompát alkalmazunk, amely mindkét irányban működik, akkor a két tartály váltakozva lesz tele vízzel, illetve lesz légüres tér. >>

Ez , az utolsó bekezdés az ötlet.

2020. nov. 23. 17:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Tehát feltaláltad az örökmozgót...
2020. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!