Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol online figyelhetem az eget, csillagokat?

Figyelt kérdés
Na, kicsit bugyután van megfogalmazva a kérdésem. :P Szóval ismertek-e olyan oldalt, ahol jelenidőben, valós képet láthatok az égboltról? Jó lenne online elcsípni néhány hullócsillagot, mert sajnos itt a város közepén akkora a fény, hogy tuti nem járok sikerrel :(
2010. aug. 11. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
És arra nem gondoltál, hogy kicsit kimozdulsz a gép mellöl? Elmész a város határára, és onnan nézed, a fűben fekve. Hidd el, ez online nem is hasonlít..
2010. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, gondoltam. Bárcsak mehetnék, de 14 hós lányomat nem hagyhatom egyedül itthon. :( Vinni meg nem fogom magammal.....
2010. aug. 11. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, mert elég durva cucc kéne hozzá. Ha egy hétköznapi kamerát az ég felé irányítasz talán az esthajnal csillag fog látszani egyedül(vagy még egypár), és az is nagyon kicsi és halvány pontként.
2010. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos hulló csillagok terén nem tudok segíteni, de ha érdekel az égbolt akkor tudok ajánlani egy planetárium progit ami mutatja csillagok, bolygók stb helyzetét. Csak be kell állítani a várost ahol laksz és máris láthatod a különböző objektumok helyzetét az égen. A progi neve: Stellarium.
2010. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na, én se fogok kimozdulni éjjel itt a fővárosban egyedül, mert nem érzem magam biztonságban.
2010. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!