Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Foglalkozik valaki Magyarorszá...

Foglalkozik valaki Magyarországon madáretológiával?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ööö, a Magyar Madártani Egyesület...?
2020. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen, az etológusok. A madarakéval is.
2020. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Konkrét személyre vagyok kíváncsi. Nagyon kérem, aki nem jártas a témában, vagy csak trollkodni akar, az ne írjon.


(MME nem foglalkozik etológiával, ők egy civil szervezet akik madárvédelemmel foglalkoznak, nem kutatók)

2020. dec. 9. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kérdés, hanem hirdetés vagy apróhirdetés
2020. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MME MONITORING ÉS KUTATÁSI OSZTÁLY

Osztályvezető

Nagy Károly

E-mail: nagy.karoly@mme.hu

2020. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4: Mivan? Mi ezen az apróhirdetés? A hobbim az ornitológia, és szeretnék specializálódni azon belül a varjúfélék viselkedésére. Ehhez keresek szakembert, hátha van ilyen Mo.-n. Ez az oldal tudtommal arra jött létre, hogy kérdezzünk.


5: Az MME-nél monitoringgal (állományváltozás, vonulás, környezetszennyezés, környezetpolitika hatása a madárpopulációra) foglalkoznak, nem etológiával. Etológiával akadémiai berkekben, egyetemeken foglalkoznak, de azt nem tudom, hogy Mo.-n van-e olyan, aki madarakra specializálódott. Ezért írtam ki a kérdést, és nem laikusok válaszát várom, akik annyit se tudnak a kérdésről, mint én, és az mme honlapjáról kikeresnek egy elérhetőséget, hanem olyanokat, akik mondjuk az ELTE Etológiai tanszékén doktoranduszok, és van rálátásuk a tudományos életre. Értékelem a segítő szándékot, és köszönöm, de kérem, aki ebben ne jártas, az ne írjon feleslegesen.

2020. dec. 9. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr Schmidt Egon
2020. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!