Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A túl sok tesztoszteron az...

A túl sok tesztoszteron az emberből seggfejt csinál?

Figyelt kérdés

Azok a személyek, akik tesztoszterontúltengésben szenvednek, megfigyeléseim szerint seggfejek.


Van összefüggés a tesztoszteron szint és seggfejség mértéke között?


Milyen más összefüggés van a tesztoszteron szint és negatív személyiségjegyek között?


2020. dec. 12. 10:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

átlagban véve egy magasabb tesztoszteronszintű csoportban bizonyos jelenségek gyakrabban fordulnak elő.

de közel sem beszélhetünk olyasmiről, hogy a magas tesztoszteronszint automatikusan akár seggfejt, akár bármi mást "csinál" az emberből.

mellesleg: azt könnyen el tudom képzelni, hogyan figyelted meg mások seggfejségét, na de hogyan figyelted meg a tesztoszteronszintjüket?

2020. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1


Könnyű. Mély hang, átlagon felüli izomzat, nagy fej, dús testszőrzet, dús szakáll stb.

2020. dec. 12. 11:01
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

És tényleg igaz! Pont rólam írtad a jellemzést.

Bár én nem érzem,hogy seggfejek lennénk. Én őszintének érzem magam, segítek mindenkinek akinek tudok, gyakran másokat ia magam elé helyezem..

Nálad mi számít seggfejségnek?

Azért ez sem mindegy ám,én is tudok segg lenni,ha nagyon rossz napom van,de igyekszem nyitott és barátságos lenni.

2020. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3


Pont ez az. A magas tesztoszteronszintűek másokba kötnek bele amikor frusztráltak, esetleg valaki felb..szta őket.

2020. dec. 12. 11:53
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Könnyű. Mély hang, átlagon felüli izomzat, nagy fej, dús testszőrzet, dús szakáll stb."

ugyanilyen erővel hozzácsaphattad volna a "seggfejt"-t is a listához

azt hiszem, nincs esélyünk tudományos igényű eszmecserére

2020. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4 ezek után végképp nincs rá esélyünk.

menj az "emberek" kategóriába, az szolgál a frusztráltak dühöngőjeként.

2020. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6


Ja hisz a tudóskák nagyon sznob pökhendiek tudnak lenni minden más alantas kategóriával szemben ugye?

2020. dec. 12. 11:58
 8/20 sadam87 ***** válasza:
100%

#2

Ahogy előttem is írták, bár ezek valószínűsíthetik az átlagosnál magasabb tesztoszteronszintet, még egyáltalán nem bizonyítják.

Mindenesetre ha az a kérdés, hogy az ilyen alkatú emberek gyakrabban szoktak-e seggfejek lenni az átlagosnál, akkor erre azt tudom mondani, hogy tapasztalatom szerint nem. (Nyilván ez nem egy tudományos felmérés, de mondjuk a "seggfejség" sem egy tudományos kategória.)

2020. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

7 "Ja hisz a tudóskák nagyon sznob pökhendiek tudnak lenni minden más alantas kategóriával szemben ugye?"

kiírsz egy kérdést, amiben testületileg leseggfejezed a férfias vonású férfiakat, és még mi vagyunk sznob pökhendiek? mit vártál, majd tapsolni fogunk?

mikor veszed észre magad?

2020. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Wadmalac ***** válasza:

Khm, nálad melyik hormon túltengése okozza a feltevésedet cáfoló válaszokra a bárdolatlan reakciódat?

És ennek milyen alkati jelei vannak?

2020. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!