Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Dr. Kulcsár Edina kvantummecha...

Dr. Kulcsár Edina kvantummechanikáról szóló tanulmányairól hol találok anyagot?

Figyelt kérdés
Úgy értesültem, hogy világraszóló, áttörő tanulmány született kvantummechanika témakörben egy magyar származású tudós hölgytől, Dr. Kulcsár Edinától. Kerestem több helyen, magyar és angol nyelvű tudományos szakoldalakon is, de sajnos sikertelenül. Ebben kérnék segítséget. Köszönöm.

2021. febr. 24. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találtam semmit. Kérdezz rá a forrásodnál, hogy tud-e bővebb információval szolgálni.
2021. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak viccnek szánták, hogy ,,haha, a szépségkirálynő valójában fizikus"? Vagy azóta tudtál meg valamit? Megkérdeztem egy-két hasonló érdeklődési kör embert, ők sem hallottak erről.
2021. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!