Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lehet a tudományos magyaráz...

Mi lehet a tudományos magyarázat a 300 ezer éves Broken hill-i lelőtt ősemberre,illetve az ugyanennyi idős golyó ütötte bölény koponyára?

Figyelt kérdés

300 ezer éves ősember és körülbelül ugyanennyi idő bölény koponyában is találtak golyó ütötte nyomokat.


Az egyiket afrikában a másikat oroszországban találták,és mindkét esetben 100% hogy lőfegyver végzett velük a tudósok és szakértők szerint.



[link]


[link]


Mi lehet a magyarázat?



2021. febr. 24. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Hazugság, csalás.
2021. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
"tudósok és szakértők" El kell keserítselek, nem, a tudósok és szakértők nem a ripostban publikálnak.
2021. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a ripost végezte a kutatást csak lehozta a hírt,ezzel azért nem árultam el nagy titkot.
2021. febr. 24. 17:59
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
És ennek a hírnek hol a hitelt érdemlő forrása?
2021. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sadam87 ***** válasza:
88%

Az, hogy a Ripost milyen szemetet hoz le, az egy dolog, az meg, hogy mi az igazság, az meg egy másik.

Az például nem igaz, hogy a koponya fala "kirobbant" volna. Az tény, hogy megsérült, de minden jel szerint a halál után. Biztos, hogy nem akkor, amikor a lyuk képződött, mert az viszont elkezdett begyógyulni. Valószínűleg valamilyen fertőzés okozta.

[link]

2021. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

"Az úgynevezett Broken Hill-i koponya jobb oldalának vizsgálata során a tudósok egy másik rendellenességet is felfedeztek. Ahogy az egyik antropológus fogalmazott: a koponya jobb oldalát belülről kifelé „lőtték ki”."


Lehet hogy játszottak a koponyával és valaki átlőtte?

2021. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

#5

Ha már vitatkozunk, pontosan, odafigyelve tegyük, különben igencsak hiteltelenek leszünk!

A lyuk nem az ember koponyáján kezdett beforrni, hanem egy bölényén.

És ez, úgy-e az érvelésedet komolytalanná teszi.

2021. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sadam87 ***** válasza:
86%

#7

Ha már megkérdőjelezzük valakinek az állítását, akkor támasszuk alá is valamivel. Mert én hoztam hivatkozást az állításomra. Te meg... ¯\_(ツ)_/¯

2021. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

"Te meg..."

Én meg elolvastam a cikket.

2021. jún. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sadam87 ***** válasza:

#9

Melyiket? A szuper tudományos folyóirat, a nemzeti.net cikkét? Ja, jó...

Esetleg ha azzal is megpróbálkoznál, amit én linkeltem...

2021. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!