Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van alumínium a Covid...

Miért van alumínium a Covid vakcinában, ha ártalmas fém? Nem kell félni?

Figyelt kérdés

Rendkívül veszélyes az alumínium, rengeteg betegséget generál a szervezetben [link] Mi az oka, hogy a kínai vakcinában - amit a közemberek kapnak - ez a fém van benne?


Másik kérdésem az lenne, hogy nem kell-e félnem? Több kollegám is emiatt nem meri beoltatni magát. Mit javasolsz?



2021. márc. 14. 12:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszolták, hogy egy nap kb. mennyi alumíniumot viszel be a szervezetedbe, és hogy ez sokszorosa egy oltásban lévő adagnak.

Ezek után két kommentedben is tanúbizonyságot tettél arról, hogy kb. az összes eddigi választ ignoráltad, és csak provokatívan trollkodsz.

Jelentettem, javaslom, ti is tegyétek.

2021. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Wadmalac ***** válasza:
100%

A vírus itt van. Embereket öl és nyomorít meg egy életre.

Nem milliónként egyet.

Napi 150-200 ember hal bele csak nálunk.

És te nem ettől fosol, hanem az oltástól sok-sok ezer esetből egyszer esetleg, talán létrejövő alu-allergiától?


Realitásérzéked hol van?

2021. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem kell félni.
2021. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem miért van alumínium az oltásba, ha káros?
2021. jún. 8. 17:38
 25/27 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#24


Már többen is érthetően megválaszolták. De gondolom olyasmi válaszra vársz ,hogy “azé’ hogy megmérgezzen a bilgéc me’ minél kevesebb az ember annál több oltást meg windózt tud eladni s így több pénze lesz!!! Meg aki nem hal meg az meddő lesz, a gyerekének meg 2 feje!! Ezeket be is ismerte egy interjúban 2018-ban meg most fektetett be nagy pénzeket a Pfizerbe há’ nem lehet véletlen!!!”.

2021. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Továbbra sem értem miért van alumínium az oltásba, ha káros?"

Mer kell bele és nem, nem káros ilyen kis mennyiségben. Értem?

Valószínűleg elájulsz, ha megtudod, hogy szívgyógyszerekben meg nitroglicerin van, ami durva robbanószer.

Húha!

2021. jún. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#24

Azt mondd már meg kérdező, miért viszel be hidrogént a szervezetedbe? Hát káros! Te meg naponta megiszol nemhogy grammnyit, de kilónyit!

2021. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!