Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » HAARP-hallottatok már róla?...

HAARP-hallottatok már róla? Szerintetek nem lehetséges, hogy ez az okozója ennek a sok negatív dolognak mostanában?

Figyelt kérdés

Miskolcon élek, és alig hiszek a szememnek, hogy mik történnek itt mostanság, árvíz, tornádó, földrengés, ebben az évben megdőlt az eddigi hideg, illetve meleg rekord is. Mi lesz még itt???


[link]


2010. aug. 19. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Okéoké, én csak azt nem értem, hogy mégis hogyan csinálná?


Erősen kétlem, hogy egy ilyen kis teljesítményű kis berendezés (a természeti jelenségekhez képest értendő) földrengést, meg tornádót, meg árvizet idéz elő. Pláne a Föld túlsó oldalán, ahova csak pattogva tud a jel eljutni...

2010. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem. Tudod mit csinálnak ott? Gondolom nem.Én sem. Akkor meg ne gyártsunk már mumusokat vaktában. Ez kb olyan (szánalmas) szint, minthogy a középkorban kikáltották a farkast gonosznak, és úgy kiírtották, alig maradt... Ez nem tudomány, boszorkányüldözés ami te most éppen akarsz.
2010. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Én is Miskolcon élek.

Figyelj, a júniusi árvíz az egy ciklontól volt. Sok eső= nagy víz.

Földrengések előfordulnak itt is, tornádok. Nem mondom, elég jó hely ez a Kárpát-Medence, de nem csodahely.

2010. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jajjdehogyis akarok itt boszorkányűzést!-.-'


De akkor mitől lehet ez a sok katasztrófa?

Akkor szerintetek most kezdődik 2012 világvége? Vagy mI? Az se lenne sokkal jobb feltételezés!

2010. aug. 19. 22:11
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, hogy nem csoda csuda hely ez itt. De ennyi minden egyszerre? Sok idős(ebb) ember is csak néz, hogy mi van itt, ők az alatt a röpke 50-60 évben ilyet nem tapasztaltak. Most meg furcsamód van már itt minden.
2010. aug. 19. 22:14
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
a kételkedőknek ajánlom figyelmébe az ún. pillangó-effektust.
2010. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
27%

Nemis tudom minek kezdtek ebbe bele. Az USA mindenbe bele akar avatkozni. Üljenek már le a seggükre, azt ne csináljanak olyat amibe nem biztosak, ráadásul bajt is okozhat. Azt hiszik ők a világ urai nekik mindent lehet. Inkább foglalkozzanak a terrorizmussal.

Amúgy elképzelhető, hogy volt benne szerepe.

2010. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem:

Az ilyen összeesküvés-elméletek tele vannak féligazságokkal, amikkel próbálják hihetővé tenni a elméleteiket, ugyanakkor nem térnek ki azokra a természetes folyamatokra, amik valójában okozzák ezeket a jelenségeket: egyrészt egy természetes felmelegedési folyamat zajlik az utolsó jégkorszak óta, másrészt pedig a nap elérte a 11 éves ciklusa legaktívabb szakaszát.


HAARP-ról: [link]

2010. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem, a HAARP-nak nem ez a célja.


árvíz, tornádó, földrengés... ezek mindig is voltak, és lesznek is. Néha sűrűbben, néha ritkábban.

Az ok amiért úgy tűnik, hogy egyre több van belőlük egyszerű: egy eseményről nem egyszer hallasz, hanem ötvenszer. Megnézed a tévében ötször, elolvasod az internetet tizenötször, hallod a rádióban mégtöbbször, dalt írnak róla...

És egy nem egyszeri alkalom. Májusban volt egy nagy esőzés, azóta minden nap hallani róla a hírekben.


Addig nyomják amíg nem jön egy másik katasztrófa, akkor pedig majd szépen össze is kötöd a kettőt.

Olyan mint az indiánok esőtánca: addig táncoltak amíg nem esett az eső. Aztán meg ráfogták, hogy hű de jó, esőt csináltak.


Egyébként meg a légköri jelenségekre hatással van a napciklus is, ahogy ezt az előző válaszoló is mondta.

2010. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
De az usába haditengerészet, és a légierő támogatja.Valószínűleg nem véletlenül, mivel ezzel akarnak hadakozni...
2010. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!