Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van ilyen hideg áprilisban?

Miért van ilyen hideg áprilisban?

Figyelt kérdés
ez nem megszokott, ami most tavasszal van szerintem. ilyenkor már sokkal melegebbek szoktak lenni és nem csak egy napra
2021. ápr. 6. 07:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen normális, csak nem gyakori. Nézd vissza a 2010-es évet pl.
2021. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Én visszanéztem. Mindhárom idei tavaszi hónap jelentősen hűvösebb volt, mint 2010-ben:

a március esetén 0,8 °C

az április esetén 2,7 °C

a május (az eddigi eltelt 27 nap alapján) kb. 1,5 °C az eltérés.

Néhány nap még hátra van a tavaszból, egy-két héten belül megtudjuk, mi az igazság, de szerintem a kilencvenes években volt utoljára ennyire hűvös tavasz.

2021. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Néhány nap még hátra van a tavaszból, egy-két héten belül megtudjuk, mi az igazság, de szerintem a kilencvenes években volt utoljára ennyire hűvös tavasz."

Alábecsültem. 1987-ben volt utoljára ennél hidegebb tavasz.

[link]

(akkor egyébként a rendkívül zord tél még márciusban is kitartott, és főleg ez vitte le az évszak átlaghőmérsékletét)

2021. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!