Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az időgépet és az időutazást...

Az időgépet és az időutazást valószínűleg ugye sosem fogják feltalálni, de lehetséges-e olyan gép feltalálása, amivel majd bele láthatunk a jövőbe?

Figyelt kérdés
Lásd: A felejtés bére c. filmben.

2021. máj. 5. 08:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
Most is van sok olyan ember aki már megálmodta jövő egy részét,nem kell hozzá gép.
2021. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%
#1Az csak az agyad trükkhe veled.
2021. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
32%
Milyen trükk ?Az,hogy pontosan meglátsz eseményeket,részletekbe kiterjedően előre?
2021. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
#3Csak, yúgy emlékszel, de valójában nem.
2021. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Az emberi agy képes jóslatokat mondani a fizika törvényei alapján. Pl. :Ha ledobom a labdát a tetőről, le fog esni. Olyan gép, viszont soha nem lesz, qmi csak úgy jósolgat.
2021. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
23%

De az emlékezés az amikor visszakentünk egy már megtörtént dologra.

De akkor az,mi tegyük fel,hogy pl. hétfő éjszaka álmodok valamit,hétfő reggel mikor felkelek pontosan emlékszem erre az álomra, ez eddig oké.Mindez tehát már hétfőn megvan itt a fejemben.Majd eljön a kedd és közlik velem,hogy kedden ami ugye mindenképp a hétfő után van,ez meg ez történt.De én erről már tudtam hétfőn ami megelőzi a keddet,csak nem mondtam senkinek,hogy tudom.Ez akkor micsoda?

2021. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%
Legfeljebb hasonlít és úgy emlékszel.
2021. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
30%
6.Vagyok.De pont az a lényeg,hogy nem hasonlít,hanem teljesen ugyanaz történik.Ezért is érdekes ez, és egyben megdöbbentő és félelmetes.
2021. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Wadmalac ***** válasza:
80%

Ezzel ugyanaz az ok-okozati paradoxon a baj, mint a tényleges, fizikális időutazással.

Persze minél több paramétert (és azok változásának tendenciáját) tudsz minél helyesebben, pontosabban figyelembe venni, annál messzebbre tudsz jó jóslatokat produkálni, esetlegesen nagyon szélesen szétágazóan a különböző alternatív lehetséges jövőkre, és akkor a legoptimálisabb létrejöttéhez szükséges irányba lépni.


Az mondjuk nem jövőbe látás, nincs paradoxona és valamilyen szinten meg is fog valósulni.

2021. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
44%

Én a múltba már belelátok, most a jövőbelátáson dolgozok.



De egyébként ugyanúgy időgépet akarsz, csak nem anyagi, hanem hullám/információs vonatkozásban, aminek nagyobb esélyét látom megvalósulni, de ez az esély szerintem még mindig nulla.

2021. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!