Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért ilyen termszetellenes...

Miért ilyen termszetellenes egy vulkánkitörés füstgyűrűje?

Figyelt kérdés
Nézd meg a természetellenes füstgyűrűjét rögtön az elején. Nagyon furcsa https://www.youtube.com/watch?v=KWKHzYA3RLs

#vulkán #bányászat #ősi bányász
2021. máj. 20. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Abszolút természetellenes, szemmel látható hogy mesterséges vulkánkitörésről van szó. A tudjukkik követték el...
2021. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
84%

Nem természetellenes.


Valószínűleg gombaformájú gőzfelszállás külső pereme.

2021. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
93%

Két módon is létrejöhet ilyen.


1. a vulkánkürtőből kijutó kitáguló-lehűlő gőz csinál gombafelhőt.

2. a felszálló füsttel felfelé szálló forró gázok sodorják magukkal az alacsony légköri párás levegőt, egy termikgyűrű formájában, ami elég magasra jutva és lehűlve látható lesz a kicsapódó párától.

2021. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A természet definíció szerint nem tud természetellenes jelenséget produkálni.

Valójában a te fejedben kell rendet tenni. Ha ránézel valamire, amit még nem láttál, akkor ne arra gondolj, hogy "ilyet még nem láttam, ezért ez természetellenes", hanem "megint tanultam valami új, rika dologról, amit eddig nem láttam".

2021. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Termeszellenes, azok most egy darabig nem jönnek ki a bolyból.
2021. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!