Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért veszik külön ember...

Miért veszik külön ember fajnak a neandervölgyi és a mai embert, amikor lényegében képesek voltak közös utódokat létrehozni velünk, ahogy ma egy néger és fehér ember is képes rá a testi, fizikai különbségek ellenére is?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy nem értem. Ilyen alapon külön latin elnevezés kéne a mai mongolid, negrid, indid egyéb ember fajokra is. Mégis mindenkit Homo sapiens sapiens néven tartanak nyílván. Elnézest, ha valamit rosszul írtam, de nem ertem ezt miért van így, lényegében a neandervölgyi is csak egy emberi rassz, nem? Csak épp kihalt, egy része bennünk van.

2021. máj. 31. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
A néger nők általában császárral szülnek, ha a gyerek apja fehér. Akkor hogy is van ez a szaporodás dolog?
2021. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11, erről nem hallottam, de érdekes. A fehér vagy részben fehér magzat nagyobbra nő az anyaméhben? (Gyorsabban nő, vagy tovább marad bent?)

Mondjuk az is furcsa lehet (sajnos semennyire nem értek hozzá), mi van, ha egy törpetacskó lányt megtermékenyít egy bernáthegyi? :-)

2021. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

A fehér embernek nagyobb az agya (=feje), és nem fér ki.


A kutyákhoz nem értek.

2021. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!