Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol találhatnék egy idős...

Hol találhatnék egy idős "mestert", aki megtanítaná nekem a gombászás csníját-bínját?

Figyelt kérdés
Nagyon természetmániás vagyok, már kisgyerekkorom óta, a velem egykorú fiatalokkal ellentétben én a szórakozóhelyek helyett inkább az erdőben való kirándulást szoktam választani. 14 éves koromban találtam egy sétám alkalmával egy öreg bácsit, aki kiderült, hogy az MME (Magyar Madártani Egyesület) egyik alapító tagja és rengeteget tanított nekem. Most hasonlóan a gombászatban szeretnék elmélyedni.
2010. aug. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
a legközelebbi faluban az első öregember segít
2010. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj el a piacra és a gombavizsgálónál érdeklődj.
2010. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyere hozzám fiam, én megtanítom neked. Csiperke voltam
2010. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még jobb, hogy érdeklődj, hol indul ilyen képzés. Biztosan van olyan tanfolyam, ahol a gombaszakértőket képezik. Erre kellene beíratkoznod. Mert amúgy veszélyes hobby, de úgy érzem a szavaidból, hogy ezzel te is tisztában vagy!
2010. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!