Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tudósok jelenleg dolgoznak...

A tudósok jelenleg dolgoznak azon, hogy az időutazást valahogy megvalósítsák?

Figyelt kérdés
Illetve, komolytalannak tűnne a kutatás, ha egy autót akarnának használni időgépnek a "Vissza a jövőbe" filmek mintájára?
2021. júl. 5. 12:40
1 2
 11/14 kretens ***** válasza:
10.Én nem azt állitottam hogy létezik másik valóság hanem azt hogy hogy ez a másik valóság akkor jön létre amikor utazunk az időben és azért nincsenek paradoxonok mert ott bármit csinálunk semmilyen hatással nem lenne a kiindulási valóságra.Érthetőbben... ha például holnap a föld nevü bolygón egyszerre több millióan neki állnának időutazni akkor ebből mi csak annyit érzékelnénk hogy több millió ember eltűnt örökre és bármit tesznek itt semmi felfordulás és paradoxon nem történne.Hülyén hangzik de az a lényege hogy mindenki teremthetne magának egy saját világot ahol ő a mindenható.
2021. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamit nem értettél: most a TUDOMÁNYON vagyunk.

Itt MEGALAPOZOTT dolgokat mondunk.

Amit te csinálsz, az ezotéria.


"Hülyén hangzik"

Nem véletlenül.

2021. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kretens ***** válasza:
12..Lehet hogy ezotériának tűnik de egy lehetséges változat.A tudomány mai állása szerint atomi részecskék utaztatása lehetséges lehet csak hát az nem időutazás hanem teleportálás.A későbbiekben max talán annyit érhetnek el ami szerintem nem lehetetlen hogy bizonyos információs áramlások lerövidülnek például ha már lesznek a marson bázisok akkor nem kell majd fél órát várni a kommunikációra hanem csak egy-két percet.
2021. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"egy lehetséges változat"

Pont ezért való az ezotériára: ugyanis ez egy OLYAN lehetséges változat, amit nem lehet bizonyítani, se cáfolni.

Semmi köze a tudományhoz.


"bizonyos információs áramlások lerövidülnek"

Na: EZ az ezotériás maszlag.

Mert hogyan? Mitől? Mi ennek a módja?

Ja, hogy ezeket nem tudjuk?


Egyáltalán: mi az, hogy "információs áramlás"?

Már ez is ezotériás maszlag, mert nincs meghatározva!

Az infomáció hordozója MINDIG anyag, szóval ezek anyagáramlások!

A fény is anyag (csak gyors. De fénysebesség fölött nem fog menni).


Ha pedig féreglyukakra és hasonlókra gondolsz, akkor:

- ezek még nincsenek bizonyítva,

- ha a terünk sík - márpedig úgy néz ki, hogy igen - akkor ezek NEM rövidítik le az utat!


Látod, csak egy kicsit piszkáltam meg az ötletedet, és máris nagyon sok sebből vérzik.

2021. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!