Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nagyságrendileg mekkora egy...

Nagyságrendileg mekkora egy proton önismétlési frekvenciája?

Figyelt kérdés
ZH-ban pluszpontot jelentő megoldható feladatsorban szerepel ez a kérdés. Neten nem találtam semmit róla.

2021. szept. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem negyedik találatnak kiadta.


[link]

2021. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Ebben tényleg benne van.

"Charon francia fizikus már a hetvenes évek elején rájött arra, hogy a proton belsejében furcsa, a múlt felé tendáló, ciklikusan önismétlő, iszonyúan magas fordulatszámon keringő (10^24hertz!) téridő-struktúra található; azaz leginkább transzcendensként felfogható elemekből épül fel."

Ez vajon pontos adat lehet? Beleolvastam a könyvbe, hát, elég érdekes. Nem pont olyan, mint egy tipikus, fizikai témájú publikáció...

2021. okt. 1. 00:02
 3/7 Mojjo ***** válasza:
86%
Nem, hogy nem pontos adat, hanem színtiszta áltudomány. Azért nem olyan, mint egy tipikus fizika témájú publikáció, mert nem az. A valósághoz, valós fizikához a világon semmi köze.
2021. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé egyértelmű, hogy teória, csak vissza kell olvasni 1-2 bejegyzést.
2021. okt. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*bekezdést
2021. okt. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mojjo ***** válasza:
84%
Az áltudomány nem teória...
2021. okt. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Milyen iskolában iratnak ilyen zh-t?
2021. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!