Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik a kedvenc hegységed...

Melyik a kedvenc hegységed Magyarországon?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 13:21
 1/4 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Nekem a Bakony. Meg a Vértes. Remek helyek, és ezek vannak közel.
2021. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Győriként gyerekkoromban, meg azóta is a Bakonyt jártuk be keresztül-kasul. Elég jól ismerem, és szeretem. Vannak gyerekeknek való könnyű túraútvonalak, de komolyabb teljesítménytúrákat is lehet csinálni. Azért a legtöbb útvonal inkább dimbes-dombos erdei séta, mintsem komoly kaptatós hegymenet. Vad kilátások vagy mesebeli falvak nincsenek, de jól el lehet túrázgatni.

A Mátrát és egyéb északi hegységeinket kevésbé jártam be, mert nincsenek közel, annyival meg nem adnak többet. Ha azt a távolságot elutazom túrázás céljából, akkor már inkább az osztrák Alpok vagy Felvidék irányába indulok, nekem az sincs messzebb, ellenben teljesen más magas hegyvidéki tájak.

2021. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mecsek.

Ott nőttem fel. Rengeteg túráztunk és gombáztunk papáékkal. Bejártam azóta az ország összes hegységét, de akkor is ez marad a kedvenc.

2021. okt. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Nincsenek is igazi hegyek Magyarországon. Azok csak nagy dombok.
2021. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!