Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elon Musk eljut a Marsra?

Elon Musk eljut a Marsra?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 13:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
41%
Talán. De egyébként jó lenne, ha azt a kutya sok pénzt a Föld rendbetételére költené. (Saját, szubjektív vélemény)
2021. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

Én már vettem jegyet a cégénél.

Vissza is írtak, amennyiben indítanak szervezett utakat majd, elsők között leszek akit felküldenek úrhajóval a Marsra.

2021. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
nem
2021. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem akar visszajönni, akkor a csak egyirányú út szerintem még az életében megoldható lesz. Hogy így is bevállalná-e az már más kérdés.

Az, hogy haza is tudjon jönni, abban már nem vagyok teljesen biztos, hogy megoldott lesz 1-2 évtizeden belül.

2021. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A Starship még eléggé gyerekcipőben jár. Aztán akkor még a visszajutás problémáját is meg kéne oldani, persze papíron működik, de biztos kéne néhány személyzet nélküli próbajárat, és oda nem fél óra az út. Csak, hogy ezt ki fogja megfinanszírozni, mert már a Starship fejlesztése is problémás lett volna NASA pénzek nélkül.
2021. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Majd akkor, ha lesz atomhajtású űrhajó.

Az oroszok már nekikezdtek.

2021. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

6

Ők már annyi mindennek nekikezdtek aztán még mindig az 50 éves Szojuzokkal röpködnek.

2021. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Egyes, szerintem nem Musknak kell felelosseget vallalnia a Föld nyomoraert csak amiatt, mert nemi van penze.

Szubjektiv velemeny, de bele lehet onteni egy halom penzt Afrikába meg Kelet-Ázsiába, de minek, ha ugyse az emberekhez meg a szervezetekhez kerül, hanem megakad a diktátoroknál, korrupt kormányoknál meg tábornokoknál?

Akkor mar inkább az űrkutatás.

2021. nov. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Wadmalac ***** válasza:
87%

"ha azt a kutya sok pénzt a Föld rendbetételére költené"


Az a rengeteg pénz nem rengeteg pénz.


Az átlagos űrtechnikai költségek töredékéből dolgozik.


És nem, nem a multiplanetáris jövőnktől kell elvenni a pénzt.

Az F-35 vadászgép kifejlesztése és a jelen állomány legyártása többe került, mint a SpaceX komplett fejlesztési költségei.



Tessék a hadiiparnál reklamálni.


Nem az aranytojást tojó tyúkból kell levest főzni.


A folyamatosan fennálló, önfenntartó, oda-vissza közlekedhető Mars-telep még minimum 50 év.


Amúgy Musk sosem mondta, hogy vissza is akar jönni.

De amíg teljesen ki nem lesz fejlesztve a szinte ingajárat technika, úgysem engedik el, túl nagy szükség van rá itt.

2021. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Minket akar elküldeni a búsba, vagyis a Marsra, hogy Ő tovább élvezze a Földet. Lehetőleg egyedül. A gazdagok mind azon agyalnak, hogy lehet eltüntetni a sok tetves embert, hogy ne legyünk ennyien.
2021. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!