Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy osztálytársam poénból...

Egy osztálytársam poénból összefirkálta a műbőr tolltartómat tollal, hogy tudnám belőle kiszedni, úgy hogy a tolltartónak ne legyen baja?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lehet, az osztálytársad fizesse ki az árát és vegyél másikat.
2021. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Pár csepp acetonnal dörzsöld át. (Körömlakklemosó)
2021. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, mert némely tollak festékanyaga irreverzibilisen megköt száradás után. Az 1.-es válasz kézenfekvő, de ha mégis tisztítani akarod, akkor oxidáló hatású ruhafehérítőbe áztasd (forrón), miután előtisztítottad alkohollal. Némely mosóporok is jól tisztítanak, de gumikesztyűt használj a munkához!
2021. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ecetes ollóval.


Amúgy hogy lehet poénból valamit összefirkálni? ...

2021. nov. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Iszonyat gyerekes tud lenni néha, mikor észrevettem is csak röhögött (nyilván ha már firka akkor legyen egy f****)… Köszönöm a válaszokat, kibróbálom amiket írtatok, ha nem jön ki és úgy is újat kell venni akkor egy próbát mindenképp megér<3
2021. nov. 25. 06:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen firkáló nálunk is volt. Mondjuk ő csak abból értett, amikor néhányan elverték.

De azoknak a piszkálását, akik nem voltak agresszívak vele, utána is folytatta. Vigyázz vele, nekem nyolc évemet keserítette meg a gimiben (tehát az összes gimis évemet). Ma már jobban figyelnek az ilyesmire a felnőttek, szóval ha kell, akkor kérj segítséget tőlük.

2021. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
76%

Már nem aktuális a kérdés, de hasznos lehet még.


Nekem egyszer tollas lett egy műbőr tolltartóm. Hajlakkal lefújtam majd letöröltem nedves rongyal és nyom nélkül lejött!

2023. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, másnak hasznos lehet, ha esetleg hasonló helyzetbe kerül. Én végül fültisztitó pálcikát mártottam körömlakk lemosóba és azzal szedtem le. Azzal is lejött, csak óvatosan kellett, hogy ne koptassa ki a tolltartó színét is.
2023. júl. 17. 14:46
 9/9 anonim válasza:
100%

Az is jó!

Utolsó vagyok.

Nekem textil tolltartóból a filcet is kihozta 😃(abban kifolyt a filcem)

2023. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!