Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A dinamikai viszkozitás jelét...

A dinamikai viszkozitás jelét hogyan kell kimondani?? Sehol sem írják le.

Figyelt kérdés

#környezetmérnök #Dinamikai viszkozitás #Műszaki áramlástan
2022. jan. 4. 09:51
 1/5 GLadislaus ***** válasza:
100%

Éta.


[link]

2022. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es😄

Elég figyelmetlen voltam.😆😅

2022. jan. 4. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert latom, hogy műszaki dolgokat is eléggé tanul egy környezet mèrnök. Kàr, hogy sztem itthon se nem keresett se nem jól fizetett szakma ez.
2022. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Majd ha végeztem, és munkát keresek, akkor kiderül.

De egyébként ha valaki elvégez mester szakot is, szerintem úgy nagyobb az esélye hogy talál munkát. Környezetmérnök alapszakkal más mesterszakra is el lehet menni - persze nem vegyészmérnökire gondolok.

2022. jan. 18. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Felvi.hu, adott szak szakleiràsa, végzés utáni kilátások fül, statisztika szerinti fizetés. Közel 8 éve gyűjtik az adatokat , elég reálisan írja le egy szak kilátásait. Érdemes megnézni, és netán más szakokkal is össze hasonlítani. Jó nagy a szórás még mérnöki teruleten belül is.
2022. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!