Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi értelme van törölni a...

Mi értelme van törölni a vakcina mellékhatásokról beszámoló videókat a közösségi médiának?

Figyelt kérdés
Politikát folytatnak vagy független médiumok?
2022. febr. 17. 14:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
77%
Hol törlik, milyen állításokat tesz?
2022. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%
Coviddal kapcsolatos álhírterjesztésért úgy tudom, büntethetőek lennének. Az ilyen videók pedig nagyrészt nem szimplán tényszerűen bemutatnak valami lehetséges mellékhatást és annak előfordulási arányát, hanem mindenféle összeesküvést magyaráznak bele, és úgy csinálnak mintha egy, egyébként ritka mellékhatás létezése visszaigazolná mindazt a mesét amit hozzáköltöttek.
2022. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
11%
Mer a szent oltás nem tud ártani senkinek sem(irónia)
2022. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
9%

Van egy fiatal azt hiszem amerikai lány aki kirakta a tiktokra hogy milyen ramaty állapotba került a csodaszérum után és szépen törölték is :D

Aztán újból visszatette de lehet azóta már a fiókját is letiltották.

Én csak egyszer láttam a videót és szörnyű állapotban volt.

2022. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

4


Az ilyen esetekre utaltam, nem álhírekre.

2022. febr. 17. 15:31
 6/46 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mert ha valaki kitesz egy videót tiktokra, amin szadul néz ki és azt állítja az oltas miatt, akkor az a hitelesség mekkája.
2022. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

6


Akkor mégis hová forduljon?


Ha valaki long covidról tesz ki az meg teljesen hiteles?


Látod a kettős mércét?

2022. febr. 17. 15:47
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

Nem én törlöm ezeket, szóval ne emgem kérdezz.

Alapvetően a céges logika az lehet, hogy itt van ez a nagyon vitatott téma és töröljük azokat a videókat, amik a jelenlegi tudomanyos konszezzussal ellentétes kijelentéseket tesz, ráadasul esezleg olyanok is elhangzanak, hogy a vakcina veszélyes, ne oltakozz...


Ezt valahol meg lehet érteni szerintem.

2022. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%
Mert te, mint laikus hogyan állapítod meg az összefüggést az oltás és a tapasztalt mellékhatás között? Nagyjából sehogy.
2022. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

9


Tehát ha makk egészséges voltam eddig és oltás után teljesen lebénultam akkor nem tudom megállapítani, hogy mitől volt?


Biztosan a szamócától amit reggel ettem.

2022. febr. 17. 16:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!