Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Látott már valaki olyat...

Látott már valaki olyat egyáltalán a földön,hogy milyen komplex folyamat játszodik le egy sejtben és azt ahogy felépul egy dns molekula vagy ezt is csak feltételezik?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Ezt is"? :))
2022. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
arra értettem az ezt is,hogy az atomot senki enm látott még is az mondják h létezik
2022. febr. 25. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire felel meg a kérdésednek, de szintetikus DNS-létrehoztak már, amit egy lecsupaszított baktériumba bejuttattak, ami "életre kelt". Dr. Craig Venter és csapata érte el ezt a siker több, mint 10 évvel ezelőtt.
2022. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
arra a számitogépes szimuláciora gondolok amiben levetitik a dns felépulését
2022. febr. 25. 12:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2


Az atomokat láthatjuk elektronmikroszkópon keresztül:


[link]

2022. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 atomot soha nem is fogsz te emberi szemmel latni
2022. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én nem hiszem el h léteznek atomok
2022. febr. 25. 12:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
atomok pedig leteznek. a balaton az ami nem letezik
2022. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Deff ***** válasza:
100%

a DNS-ről is van gép Rodaline Franklin csinált róla egy röntgendiffrakciós felvételt ami alapján meg tudták álapítani a felépítését. De saját szemeddel sok midnent nem fogsz látni , de ha úgy vesszük hogy a műszerek a kiterjeszett érzékszerveink akkor igen.


Ha nem hsizel az atomokban akkor varázslattal működik minden? Mert amiben te nem hiszel azon eredmények alapján tudtad egyáltalán feltenni ezt a kérdést itt.


Aztán leeht csak egy troll vagy.

2022. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sadam87 ***** válasza:
100%

#7

Így van, az atomok csak a háttérhatalom által kitalált hazugságok, hogy eltereljék a figyelmet az összeesküvésükről!!! LE a (nem létező) elektronokkal!!!!

Sőt, szerintem levegő sem létezik, hiszen azt sem látom!!! Meg a koronavírus sem, hiszen azt sem látta senki a saját szemével!!! A feketehimlőt is csak bemagyarázták annak a pár millió embernek, aki meghalt benne!!!

2022. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!