Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért pont olyan a világ...

Miért pont olyan a világ amilyen? Az egesz univerzum/bolygók csillagok? Miért pont fizikai/kémiai/biológiai alapú? Ebbe más hogy nem őrül bele?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan tudóst vagy dokumentumfilmet, ami ezt elemzi? Csak olyat találok, ami a Föld születéséről, galaxisok születéséről szól, olyat már láttam sokat.

Másrészt ez már nem is annyira csak tudományos téma

Arra gondolok hogy miért van egyáltalán univerzum, mi az egyáltalán és hogy lehet hogy a légüres térben a kémiai anyagok összeállnak galaxisokká, amiken belül csillagrendszerek vannak? Honnan jött ez az egész?

Tudósok csak racionális szempontból közelítik ezt meg, ami szerintem lehetetlen, ezért bármelyiket hallgatom, hiába zsenik a szakmájukban, nem adnak választ ezekre a kérdésekre.

Tudom hogy nem kellene ilyenekkel foglalkoznom, de kényszeres vagyok sajnos ezzel kapcsolatban…


2022. márc. 24. 04:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A világból azonban nem tudunk kilépni"

Van olyan probléma, ami a világunkra vonatkozik, nem kell kilépni hozzá a világunkból, mégis megoldható.

Például a térgörbület.

2022. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!