Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A mesterséges intelligencia...

A mesterséges intelligencia már jelen pillanatban is az USA-ban szorítja ki a grafikus művészek tömegeit a munkaerőpiacról. Mi lesz ennek a következménye?

Figyelt kérdés
Egy kiváló rövid videó arról, hogyan öli meg az AI jelenleg az USA-ban a grafikus művészeket: https://www.youtube.com/watch?v=704brywiyfw

2022. dec. 18. 11:09
1 2
 1/13 A nagy Levin ***** válasza:
78%
Te most mindennap felteszel egy "hogyan hat a mesterséges intelligencia a munkaerőpiacra" kérdést?
2022. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Amit írtál az egy mintaszerű lexikon szerinti troll válasz.


NEm te döntöd el, hogy én mit kérdezek.

Ha nem tetszik a kérdés, vagy info tartalma, akkor nem vagy köteles ide írni.

2022. dec. 18. 11:55
 3/13 A nagy Levin ***** válasza:
81%
Nem trollkodás, vagy legalább is nem annak szántam, csak a kíváncsiság vezérelt.
2022. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A munkaerőpiac eleve nem is érdekli, csak a grafikusok. A másik kérdésnél sem értékelte a válaszokat, amikor azok nem neki adtak igazat.
2022. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Többeknek lesz lehetőségük újságíróként elhelyezkedni, mert többen fognak tudni összerakni egy épkézláb újságcikket az AI segítségével.
2022. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nemcsak épkézláb, hanem súrolja a művészi írás határát is.


Megkérték az AI-t hogy csináljon olyan online újságot mint a New York Times.

A webkódot pillanatok alatt összedobta a kinézetét is, és gyorsan megtöltötte olyan tematizált tartalommal ami az újságban megszokott. Az egyes szakcikkek is hasonló stílusban íródtak, és kiváló fogalmazást és stílust használt az AI, tehát minőségre sem lehet probléma.

2022. dec. 18. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

"Nem trollkodás, vagy legalább is nem annak szántam, csak a kíváncsiság vezérelt."


És ha a kérdezőt ez érdekli, miért ne kérdezhetne róla mindennap? 15 percenként is írhatna ki kérdést róla, 5 ös ranggal.

2022. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

@7 Ne adj neki ilyen ötleteket :D

Kérdező, ettől még szerintem nem lesz kevesebb újságíró, legfeljebb magasabb meg másabb követelmények, és (remélhetőleg) színvonalasabb lapok, újságok. Az újságírás oroszlánrészét eddig sem a formai követeményekhez igazítás tette ki.

2022. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A helyreigazításokat majd az MI írja...
2022. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as! Én főként stílusról beszélek, nem a formai követelményekről.
2022. dec. 25. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!