Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tegnap éjszaka az égen reflekt...

Tegnap éjszaka az égen reflektorszerű, nem túl erős fénycsóvát láttam néhány másodperces periodicitással ugyanazt az utat újra és újra bejárni, kb. Hold méretű volt, de nem annyira kerek. Soha nem láttam még ilyet. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Diszkó.
2023. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg olyan jellegű volt, csak nem olyan erős. De jó magasan, úgyhogy nem hiszem, hogy egy kültéri diszkó fényei odáig elértek volna.
2023. febr. 19. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért érzi kötelességének minden tátott szájú, eget kémlelő szerencsétlen, hogy kiírjon ide egy kérdést minden alkalommal, amikor lát valami gyanúsat az égen?
2023. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magának attól mennyiben romlott az életminősége, hogy én megkérdeztem, amire kíváncsi voltam?! Álljon le ezzel a stílussal!
2023. febr. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!