Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha megcsókolok egy nőt ezzel...

Ha megcsókolok egy nőt ezzel átoltva a szájunk baktériumait az alapvetően hasznos lehet ha a nő egészséges, vagy nincs haszna?

Figyelt kérdés
Ugyanez a hüvelyflóra baktériumaira tehát ha lefekszünk és a nő egészséges akkor számomra az előnyös ha átoltódnak a hüvely baktériumai?
2023. márc. 19. 13:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
+ vírusokat is. Ugye ezeket ha elkapom tole megfelelnek egy védőoltasnak tekintve ha nem veszelyes betegseg. Vagy nem?
2023. márc. 19. 13:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, a fogszuvasodást elősegíti.
2023. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zcom09 ***** válasza:
100%

Nem miért lenne? Ha alapból egészséges akkor azon nincs mint javítani. sőt egy új baktérium bevitele felboríthatja az egyensúlyt ami káros lehet.


Ha meg hacsak neked is hüvelyed van, akkor nem nagyon tudsz mit kezdeni az ő baktériumaival. De amúgyis ilyen baktérium csere jó eséllyel csak fertőzést eredményezne.

A különböző testüregeinkben található bioflóra egyedi így az ilyen átvitel csak felborítani az egyensúlyát hiába ha a másik is egészséges.


A vírusoknál meg technikailag igazad van. De ez ugyan az a logika hogy mintha védőoltásnak hívnánk azt ha valaki végignyalná a metrón a mozgólépcsőt.

2023. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Nem fogom azt mondani, hogy én mindenképp azt a választ akarom hallani, hogy igen, de ezek az ellenző válaszok is elég radikálisak.

Valami haszna csak lehet. Másrészt ha nekem nem hüvelyem van a bőrön és a húgycsőben sőt a prosztatában is ugyanúgy élhetnek baktériumok ami nem biztos hogy rossz ha egy egészséges nő flórájából felfrissül. Csak a technikai részét nem tudom az egésznek.

Egy tiszta nő és a mozgólépcső végignyalása azért nem egyenlő sztem..

2023. márc. 19. 13:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1


Ha elkapsz egy vírust, akkor az nem védőoltás, mert már elkaptad...


Ahhoz valami gyengébb fajtáját kellene elkapd (a fekete himlő járványkor a tehenésználok pl nem fertőződtek meg, mert annyit találkoztak már a tehénhimlővel, ami hasonlított eléggé a feketehimlőre)

2023. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőben van igazság.

Alapvetően egy baktérium frissítés nem árt, a vírusok meg jó eséllyel (ha ő egészséges) legyengülve jönnek.

Ezzel együtt azért lehet káros is: például ha ő immunis valamire, te meg nem.


Legtöbbször viszont az történik, hogy kissé felborul ettől az egyensúlyod, aztán visszaáll.

Nekem pl. volt olyan barátnőm, hogy szeretkezés után 2-3 napig olyan illatom volt, mint neki.

Utána a saját baktériumaim összeszedték magukat, és elűzték a betolakodókat.

2023. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha arra gondol valaki, hogy meg kíván csókolni egy nőt, és eközben a baktériumokon jár az esze, ott bizony komoly mentális problémák vannak, ahhoz képest egy kis fertőzés már nem oszt nem szoroz.
2023. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat ez olyan mint a meheszet.
2023. márc. 19. 18:11
 9/14 NTBS ***** válasza:
Nem hasznos neki.
2023. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zcom09 ***** válasza:
100%

"Valami haszna csak lehet. Másrészt ha nekem nem hüvelyem van a bőrön és a húgycsőben sőt a prosztatában is ugyanúgy élhetnek baktériumok ami nem biztos hogy rossz ha egy egészséges nő flórájából felfrissül. Csak a technikai részét nem tudom az egésznek."


Na hát nem tudom szebben mondani de neked még tanulnod kéne kicsit.

A különböző testüregek bioflórája merőben eltér, valamint emberről emberre is változó. Az semmit nem számít hogy egészséges vagy nem, mivel eltérő baktériumokat tartalmaz. Valamint nincs olyan hogy "felfrissül", mivel neked is van már egy egyensúlyba került flórád, amit csak felborítani tudsz a legjobb esetben is.


Van egy eljárás ami hasonló amire te gondolsz. Adott esetben a bálrendszer biflórájának a helyreállítására van szükség. Álltalában extrém antibiotikum használat után, akkor lényegében megetetnek veled egy szar kapszulát. Ami tartalmazza a szükséges baktériumokat. Viszont itt egy alapból nem létező flórát pótolnak és olyan baktériumokkal amik alapól is ott lennének.

Ha alapból van egy egészséges bioflórád az ellent fog állni a változásnak így hiába is viszel bele új baktériumot a meglévők ki fogják szorítani.

Valamint a hüvely eléggé eltér a többi testüregtől, főleg a pH-ja. ami merőben más baktériumokat fog tápláni mint bárhol máshol a tesben. Így nem lehet az hogy csak sexelsz egy nővel és átveszed az esszenciáját, maximum hugyuti fertőzést kapsz.

Ha ez valami perverziód ne próbáld tudmányosan alátámasztani mert olyan módon nem működik ahogy te szeretnéd.

2023. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!