Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan tudnék véleményt...

Hogyan tudnék véleményt megfogalmazni dolgokról, hogyha már régóta úgy élek, hogy csak meghallgatom az embereket és olyan szinten nem reagálok túl sok mindent?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már csak egyet értek dolgokkal nagyon ritkán mondom azt, hogy ez vagy az nem úgy van ahogy más mondja, korábban amiatt is, mert jóban akartam lenni az emberekkel, de már rájöttem, hogy ezek a dolgok ezzel kapcsolatban nem vittek előrébb, sőt talán így nem is lett személyiségem csak hobbijaim amiket szívesen csinálok.

2023. máj. 2. 09:39
 1/3 krwkco ***** válasza:
86%

Én nem látom ilyen sötéten a helyzetedet.

Már ebben a kérdésben is el van rejtve egy különvélemény: az emberek többsége mondatokra bontja a mondandóját. Ebben nem idomulsz hozzájuk.

2023. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Fejleszted a jellemedet - ne opportunistán lessél mint egy ragadozó krokodilus!


Az értékteremtő beállítottságú, gerinces és tisztességes emberek a hétköznapokban meg merik mondani a véleményüket, mert másokban is a saját jellemi szintjüket szeretnék viszontlátni.


Az élősködésre beállt szótlan sunyi alakok rettegnek attól, hogy más is olyanná válik mint ők maguk, ezért minden eszközzel kerülik a kétirányú kommunikációt.

2023. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a dolgok minden más nézőpontból másképpen látszanak. Máshol látom a Vénuszt én naplementekor, és máshol látja az, aki csak egy óra múlva nézi meg a Whatsapp üzenetemet. Aki megértő, és beszélgetni szeretne (és nem kiselőadást tartva csak a saját hangját hallani), az biztosan szívesen meghallgatja a te nézőpontból kialakított véleményedet is. Nyilván aki csak kinyilatkoztatni akar, azzal nem érdemes beszélgetni. De állandóan bólogatni sem érdemes. Csak akkor, ha egyetértesz. Ha nem értesz egyet, ne bólogass.
2023. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!