Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A proletár származású gyerekek...

A proletár származású gyerekeknek nagy eséllyel alacsony az IQ-ja az öröklődés miatt?

Figyelt kérdés
Tehát az olyan gyerekek akiknek az apja és anyja egyszerű munkát végez, kétkezi munkát, pl: 8 osztályos vagy szakmelós végzettséggel.

2023. aug. 14. 15:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
21%

60: Magas volt a labda. Egyébként ennek nincs köze a politikához, sem az érzelmekhez, pont arról van szó, hogy ezek nyers tények.


Milyen kérdésedre?

2023. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
3%
Az a baj, hogy ti meg fogyatékosok vagytok, de próbáltok okosak lenni.
2023. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
0%
Én konkrétan Mensas vagyok.
2023. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A kérdező kommentje:
60-as! Olvass utána mi az az egalitarizmus, amit te itt elvtelenül védesz (akár személyes okok miatt is) és máris meglátod , hogy ezer szállal kötődik a politikához.
2023. aug. 17. 14:38
 65/84 anonim ***** válasza:
33%
Ezt ti vetítitek bele, sutyerákok.
2023. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
54%
Mensa, pff... Mint valami szintetikus benchmark, aztán real life feladatnál szakad rajtatok mindenki.
2023. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
51%
66: sebésznek készülök, úgyhogy nagyon nem :)
2023. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
85%
Akkor már érthető, hogy pszichopata vagy. Több erőforrás jut reálkodni, ettől még az intuíciód nulla. Nyilván hiába pofázzuk, hogy nem az egyenlőségről van szó, neked ezt dobja a gép, hogy márpedig szerinted igen, és itt a vége, egyszemélyes világodban te vagy a főokos.
2023. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk jól belegondolva egy fantáziátlan hentesen nem sok röhögnivaló van valóban...
2023. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
100%

64

Most melyik definíciót használtad? Mert az egyértelmű, hogy az emberek nem egyenlőek. De ettől a jogaik még lehetnek azok, mivel mi alapján akarod ezt elvenni tőlük? Ha diploma alapján az teljesen hülyeség, mert mindenből is lehet kb. diplomázni, és önmagában egy diploma nem jelenti azt, hogy valakinek magas értelmi képességei lennének (van olyan ország, ahol a 25-34-eseknek több, mint a fele szerzett: [link] )


Ezen felül nem mindenki tud szerezni, aki képes lenne rá (pl. beteg családtagra kell költeni, vagy akár csak nem érdekli a diploma).


De ha már képpesség alapján szelektálnál, akkor a phd sokkal jobb lenne erre a célra, az valóban kevés embernek van. Ha jól sejtem, neked se, ezért ezzel példáztam, mert kiváncsi voltam kit szólnál ahhoz, ha elvennék a választó jogod emiatt. Esélyes, hogy úgy állnál hozzá, mint egy olyan ember, akinek nincs diplomája. A 67-nek még talán lehetne is választójoga, bár nem vagyok biztos benne, hogy phd jár sebészeknek vagy sem.

2023. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!