Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik olyan okos zseni...

Létezik olyan okos zseni orvos való életbe mind dr Haúze sorozatba?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
A "való életbe" a legtöbb fél-intelligens nyomi olyan okos "mind dr Haúz" - igen, tényleg mind az összes!
2023. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Justinianus ***** válasza:
78%
Ki az doktor Hiúz?
2023. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Az orvosos sorozatok eüs szemmel nem fedik a valóságot. Néha olyasmit fedez fel a zseni kerülő úton, a harmincadik percben, amit egy alapos fizikális vizsgálattal már az elején rég észre kellett volna vennie.

Amúgy meg mint film, a szódával elmegy kategória, de nem a sztori, hanem a karakterek miatt nézhető.

2023. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon bírtam a sorozatot, a Dr House-t alakító Hugh Laurie szerintem nagyon jól játszotta el a szerepét, nem véletlen a 2 db Golgen Globe díj.

Úgy tudom, hogy a sorozat írói Sherlock Holmes-ról mintázták és tették át kórházas szerepkörbe. Holmes= House, Watson= Wilson.

2023. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%
Gimiben imádtam a Dr.Houset, de amióta elvégeztem az orvosit és orvosként dolgozom azóta csak idegesít, nagyon sok benne a valótlanság.
2023. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!