Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A pandémia alatt választott...

A pandémia alatt választott megoldások több kárt csináltak mint hasznot (profittól eltekintve most)?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 16. 09:44
1 2 3 4
 1/33 MDaniel98 ***** válasza:
36%
A gazdaság többségi szereplőinek szerintem egészen biztosan igen. Nem is támogattam a lezárásokat, és a svéd példa meg is mutatta, hogy szükségtelenek voltak.
dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 MDaniel98 ***** válasza:
24%
3# Hát igen, a csaladtagok/munkáltatók állandó cseszegetése miatt adattam be magamnak én is, a politikusok hablatyolása se addig se azután nem érdekelt, tenném hozzá semmilyen problémám nincs ami az oltás előtt ne lett volna, de elfogadhatatlan volt egyesek viselkedése. Abban viszont még ma sem hiszek, hogy a nyugati vezetők lábon lőnék saját magukat, és kinyírnák az embereik 70%-t, de abban is biztos vagyok, hogy nem érdekli őket, ha lesz egy kis túlhalálozás.
dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Mivel akkoriban még senki nem tudott semmi biztosat, ezért igen, néha valóban előfordult olyan, hogy túlzó intézkedések voltak.

Tudod, ha például egy oroszlán elől futsz, akkor nem mérlegeled, hogy pont olyan tempóban fussál, hogy mindig éppen pár centire legyen tőled, hanem futsz, ahogy csak bírsz. Mivel nem tudhatod, hogy pontosan mit csinál az oroszlán, nem ugrik-e meg hirtelen, stb.

Na, itt is pont ez történt.

dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
19%
Igen, egyértelműen. Lezárások és pánikkeltés nélkül észre se vette volna senki, hogy "világjárvány" van, és mindenki megúszta volna egy egyszerű náthától, mivel a covid alapból az.
dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%

"mindenki megúszta volna egy egyszerű náthától, mivel a covid alapból az"

A legbecstelenebb emberek írnak csak ilyet.

Minden 20. ember meghalt! És kétszer ennyinek lettek sok évig maradandó sérülései.

A többi valóban megúszta kis náthával, vagy még enyhébb tünetekkel... na de magyarázd el ezt a halottaknak is!

dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
15%
#5 Akik meghaltak, azok részben a pánikkeltés, részben a kórházi protokoll miatt haltak meg. Maradandó sérülései senkinek nem lettek, csak ha bárkinek bármi baja volt covid után, arra automatikusan ráfogták, hogy post-covid.
dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Sunyi gazemberek írnak ilyet.

A teljes szaglóhám elvesztése, vagy agyi károsodások nyilván nem maradandó probléma... és a Covid előtt más nem okozott hasonlót.

dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
15%
#7 Semmilyen bizonyíték nincs rá, hogy a covid okozott volna ilyeneket. Amúgy meg a covid-halottnak elkönyvelt emberek nagy részének eleve nem a covid okozta a halálát.
dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Mondom: ezt gazemberek mondják így. A tudósok, orvosok pedig, akik ténylegesen vizsgálták ezeket, mást mondanak.

Amúgy csak szólok, hogy ha egy kórházi protokoll azt okozná, hogy többen halnak meg benne, mint kórház nélkül, és nem tudnának javítani rajta, akkor hazaküldenék az embereket, mert ott jobb esélyük lenne.

Tudod, a kórházban is emberek dolgoznak. Nem olyanok, mint te.

Ezen kívül a hatalomnak sem az az érdeke, hogy te idő előtt meghalj. Nem, tényleg nem ezt akarják. Képzeld.

Persze tudom, hogy most 5 percre fontosnak érzed magad, és azt képzeled, hogy olyan titkot tudsz, amit más nem.

Ez egyfajta elmebetegség, hogy csak így tudsz örömet szerezni magadnak.


Amúgy ez a kérdés mit keres a tudományokban? Egyértelműen ezoterikus.

dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%

#9 Nem minden tudós mondja azt, amit te, de csak azok a tudósok szólalhatnak meg a médiában. Akiről kiderül, hogy másképp gondolja, annak pedig tönkreteszik a karrierét. A tudomány ma is alá van rendelve a diktatúrának, ahogy a történelem során mindig.

Egyébként miért gazember az, aki gondolkodik?

dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!