Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Duna nem szokott sohasem...

A Duna nem szokott sohasem áradni?

Figyelt kérdés
Rengeteg videót látok erről TikTokon, értem én, hogy a fiatalabb korosztály használja... de a Duna sosem szokott áradni? Vagy miért van ez a felhajtás?

dec. 28. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
De, szokott áradni a Duna. Ez ma már nem komoly probléma, mert erősen szabályozzák. Miféle felhajtás van?
dec. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dec. 28. 08:14
 3/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Ez most az aktuális. Amikor hó esett "mindenki" arról posztolt. Mert valamit kell...
dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2013-ban volt utoljára "értékelhető" árvíz a Duna Magyarországi szakaszán. És egyébként akkor is nagyon sokan katasztrófa túristáskodtak. Ahol mi voltunk védekezni, ott két járőr páros szinte egész nap csak ezeket zavarta el, hogy ha nem segítenek legalább ne legyenek útban. Ilyen az ember. Szereti a "katasztrófákat" nézni. De ennek ellenkezőjét is láttam sokszor, hogy amikor az ínségszikla megjelenik azt is sokan fotózzák. Amíg nem veszélyeztetik saját vagy mások épségét, akadályozzák a védekezést addig csinálják.
dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
78%
Eddig is áradt, mint minden évben.Csak nem verték ennyire nagy dobra. Én is ezt látom tiktokon.. A tizedik videót , hogy júj elöntötte a rakpartot a duna..
dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
5: A rakpart pesten utoljára 2013 auguszutsában került elöntésre, azóta ilyen nem volt. Ez már több, mint 10 éve volt.
dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Árvíz egyáltalán nincs minden évben. Én a Tiszával vagyok napi "kapcsolatban", az egy dolog hogy az ártéren áll a belvíz, az minden évben adott, de ha azért állna ott víz, mert kiöntött a Tisza, na az egy jóval ritkább esemény lenne.


Meg most őszintén, egy folyó kiöntése egyáltalán nem vehető félvállról. Még ha minden évben megtörténik, akkor sem. Jóhogy mindenhol szó van róla.

dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!