Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az emberek immunrendszere az...

Az emberek immunrendszere az elmúlt pár évben tönkrement?

Figyelt kérdés

Munkahelyen már a 3-ik rend járvány tombol az elmúlt 2 hónap alatt.


Régen a többség évente, kétévente esett át egy betegségen.


jan. 10. 18:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen több most a kórokozó?
jan. 10. 18:56
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Leginkább a főnökség stílusa okozza a kórt az ilyen munkahelyeken!
jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem ment tonkre, csak par eve lepett szinre ez a covid nevu uj virustorzs, ez gyotri mostanaban az embereket. Vilagjarvanyt okozott, emlekszel?
jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A hideg, csapadékos időjárás kedvezett a légúti betegségek terjedésének. Plusz ugye a nátha és az influenza mellett már van a covid is, ami eddig nem volt.
jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg legyengült az emberek immunrendszere. Ez fakad az egészségtelen életmódból, egészségtelen ételekből és a gyógyszerekből. A folyamatos gyógyszerfogyasztás ugyan enyhít bizonyos tüneteket, vagy megelőz betegségeket, de az immunrendszert gyengíti. Azt nem gondolnám hogy több a kórokozó most, mint száz évvel ezelőtt vagy ezer évvel ezelőtt. Csupán teljesen más életet él most az emberiség, mint anno. Most már nem halunk bele egy náthába, cserébe többször vagyunk betegek. Ez nem egy pár éves változás, szerintem ilyen időtávlatból nem lehet ezt megállapítani hogy most 2024-ben rosszabb a helyzet mint 2020-ban mondjuk. Ez sokkal nagyobb időszakot ölel át, és folyamatosan romlik.
jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés mozgás, egészségtelen táplálkozás.
jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Annyi biztos, hogy az én környezetemben csak azok lettek mostanában covidosak, akik beoltatták magukat.
jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Érdekes megfigyelés. És a betegség lefolyása is szokatlanul súlyos?

jan. 11. 08:53
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Súlyosabb, mint amikor csúcsra járatták a vírushisztit, de még mindig nem éri el egy influenza szintjét.
jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Én elkaptam oltatlanként és kicsit rosszabbak voltak a tüneteim, mint a környezetemben lévő oltottaknak.
jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!