Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi magyarok Európa mélynövésűi...

Mi magyarok Európa mélynövésűinek számítunk?

Figyelt kérdés

Bárhová utazok mindenhol óriásokat látok. Talán kivétel a mediterrán országok ahol csak picivel magasabbak, vagy lehet hogy ugyanolyan magasak.


Ekkora hatása lenne annak 2-3 % ázsiai génnek?


Amit még megfigyeltem, hogy a magyar sportolók sokkal sérülékenyebbek mint másak. Ez mitől lehet?


febr. 13. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TappancsMancs ***** válasza:
93%

Szerintem ez képzelgés kérdező. Kezdd onnan, hogy figyelmen kívül hagyod a "magyarok mindenben rosszak" teóriát, ahelyett, hogy "tovább reklámoznád".


Átlagos embermagasság országonként - wiki

(A táblázat felső sorában lehet klikkelni a nyilakra és a szerint állítja sorba.)


[link]


Na és hát ennyit számít (mint a kérdés kiírás is) az alaptalan "magyarok mindenben rosszak" képzelgés. :)

febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
#2 Az megvan, hogy amit belinkeltél, lényegében a kérdező véleményét támasztja alá? (már ami a magasságot illeti)
febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 140 centi vagy, akárhová utazol Európában, óriásokkal fogsz találkozni.
febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy évtizedek óta nem mértem a magasságom, de engem sosem mértek 1,90 cm alatt és lám magyar vagyok-
febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

13:08: Pár éve a munkahelyemre érve hüledezve meséltem, hogy akkora embert láttam, hogy nem láttam át a válla fölött.

Mire a főnököm, a maga százhatvan centijével hótt nyugodtan megjegyezte, mit vagyok úgy oda, ő ezrével lát nap mint nap ilyeneket!

febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az emberek magasabbak "külföldön", hanem a kisebbségi komplexusod erősebb. Itthon elvagy, kiismered magad a düledező győri utcákon, de külföldön (szép külföldi szóval) intimidálnak az emberek.
febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%

3-as akkor letáblázatoltam a wiki európai adatait. A wiki oldal ugyanaz. Az első táblázat az "Első táblázat: egyéni felmérések és tanulmányok" és abból itt (bocsika hölgyek 🍦) a férfiak magasságait. Abból is a frissebb méréseket és ahol volt bevallott és mért, azt is néztem. A második táblázat pedig a wikis "Második táblázat: a 19 évesek becsült átlagmagassága 2019-ben", amiből a férfi-nő összesített átlagon vettem. Ja és néhány európai ország nem volt benne, az nyilván kimaradt.


1. (47 országból a 27-ek vagyunk, ez majdnem a felénél van)

[link]


2. (45 országból a 33-ok vagyunk, ez meg a 2/3 környéke)

[link]

febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
44%
Inkabb dagadtak vagyunk meg alkoholistak.
febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 TappancsMancs ***** válasza:
96%
Az elhízásban máshol bőven rosszabb. Alkoholizmusban is van rosszabb, de az már nagyon más dolog és valóban nem okés még az annyi amennyi sem.
febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!