Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezt honnan lehet tudni?

Ezt honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon hogy néha tudom használni mind kettő agyféltekémet csak a kérdésem a következő honnan tudom azt , hogy mikor használom a balt és mikor a jobbat?

#agyfélteke #Agyfélteke működése
ápr. 12. 17:43
 1/6 Szikszai.B válasza:
100%
Egyszerre használod mind a kettőt, nincs olyan, hogy csak az egyiket használod.
ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
93%
Ő energiatakarékosban nyomja, na...
ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan használod mindkét féltekét. Valamit félreértettél. Az, hogy egyes tevékenységeknél az egyik vagy a másik fél domináns, nem azt jelenti hogy nem működik addig a másik. A másik ilyen tévhit, hogy az agyunknak csak nagyon kicsi (~10%)-át használjuk. Egy harmadik ilyen hülyeség a "jobb agyféltekés rajzolás", ami valószínűleg nem több annál, mint megtanítanak laikusokat bizonyos technikákra és gondolkodásra az alkotásokhoz, így van már egy koncepciójuk és kiindulási alapjuk arra hogyan kell rajzolni.
ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sadam87 ***** válasza:
100%
Bízok benne, hogy folyamatosan tudod használni mindkét agyféltekédet. Ha egyik vagy másik testfeled lebénul, vagy ha a látótered egyik vagy másik fele kiesik, az elég rossz dolog. (Hogy csak két példát hozzak.)
ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy tájékoztató jellegű agytérkép. [link]
ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Köszi
ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!