Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van ilyen, hogy a közösülés...

Van ilyen, hogy a közösülés során átmegy a genetikai információ még megtermékenyítés hiányában is, és a következő partnerrel történt megtermékenyítés során, az előző partner bizonyos tulajdonságai mejelennek az utódban?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy ismeretterjesztű csatornán. Ott ló tenyésztők mondták el, hogy erre nagyon kell vigyázni, majd emberekkel kapcsolatos példákat is hoztak. Ismerősökkel beszélve mindegyik azt mondja, hogy valamit félreértettem, de szerintem nem.

máj. 15. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szent Habakukk, mekkora marhaságokat ki lehet találni...
máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1, köszi szépen a bölcs választ! Ha valamiről nem hallottál, az már önmagában marhaság, hiszen te mindent is a legjobban tudsz, ez világszerte közismert tény.
máj. 15. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
“Telegónia” erre a szóra keress rá.
máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
30%
igen, telegonia a jelenség neve. nézz utána, nagyon érdekes dolgokat lehet róla olvasni. a hülyékkel, fogyatékosokkal meg nem kell foglalkozni. szegények olyanok, amilyenek.
máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen eszeveszett baromságot a tudomány rovatban olvasni rettenetes.

Talán az ezóban, vagy valami idióta vallás rovatban elmenne a sok agyalágyult tökkelütött kajálná.

Könyörgöm, tegyék át innen valamelyikbe!

máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Embernél nincs ilyen, de vannak olyan állatfajok amik el tudják raktározni a spermát és egy későbbi alomban egy sokkal korábbi apától is lesznek kölykök.


De nem több apától, születik egy-egy kölyök.

máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!