Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vannak az orgazmusnak kémiai...

Vannak az orgazmusnak kémiai összetevői?

Figyelt kérdés

Úgy értem, meg lehet határozni, hogy maga a jelenség milyen molekulákból áll?

Ha igen, mi a képlet?


Hülye kérdésnek tűnik, de végső soron még az illat is molekulákból áll, ami egy megfoghatatlan valami.


máj. 15. 12:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Ajj, rossz helyre írtam.

A természettudományba rovatba akartam kiírni.


Ha erre jár mégis valaki, aki ért a biológiához, szívesen fogadnám a segítségét.

máj. 15. 12:22
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha egy biológiai folyamat mélyére ásol, akkor mindig kémiával és fizikával találkozol, úgyhogy igen, vannak. És ez sokkal de sokkal összetettebb folyamat annál, minthogy egyetlen molekulával vagy képlettel le lehetne írni.


Ha meg még a kémiába és a biológiába is belemegyünk, akkor ott meg matematikával fogunk találkozni, de meg ne kérdezd az orgazmus egyenletét! ;)

máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az egyenlet egyszerű.

F+L=69

máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Bocs, amúgy értelemszerűen azt akartam írni, hogy "ha a kémiába és a FIZIKÁBA is belemegyünk..."
máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!