Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi történik a holddal? Senki...

Mi történik a holddal? Senki se vette még észre?

Figyelt kérdés
Vagy egy éve folyamatosan figyelem a holdat, minden este egy bizonyos időpontban, és az adott időpontkor mindig teljesen más helyen volt. Régen minden este adott időpontnál tudni lehetett hol áll a hold az égen, most meg sosincs kétszer ugyanott. van amikor a tegnapi pozíciójával tökéletesen ellentétben áll az égen, van hogy teljesen máshol bukkan fel. Mind magassági, mind égtáji adatok szerint! És a legérdekesebb, hogy senkit sem érdekel, senki se törődik vele! Pedig ez alapján vagy a hold forgása a föld körül az instabil, vagy maga a föld viselkedik abnormálisan. Miért nem figyelt fel erre még senki sem? Vagy ha valaki felfigyelt is miért nem foglalkoznak már vele komolyabban? És ha valaki valahol foglalkozik vele, miért nem kapott már szárnyra ez a hír? Ez abnormális, itt valami nagyon nincs rendben!
2010. nov. 1. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim válasza:
28%
Ha tényleg nagy gond van, szándékosan nem híresztelik, mert nagy zűr lenne.
2010. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy csak a házatok kezdett el süllyedni!
2010. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
93%
A Hold engem is foglalkoztat mostanában. Én is észrevettem a "furcsaságokat" de mindig lerendeztem annyival, hogy bemesélem magamnak.
2010. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 A kérdező kommentje:

92% - 13:46: Jogos, logikus.


71% - 13:46: Irány a szerelem, szex rovat, thx!


54% - 13:59: Ezt a választ nem méltatom és kiröhögni sem akarnálak! Erről szó sincs, ha süllyedne az égtáj nem változna, csak a magasság! Nem gondoltad át a kérdést! (Nem a házhoz igazítom az adatokat!)


68% - 14:03: Nem szabadna elbagatelizálni, ha jól látjuk amit közösen látunk, akkor nagy gond van, amiről hallgatnak "odafent"!


...Eddig köszönöm az értelmesebb válaszokat!

2010. nov. 1. 14:12
 5/97 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánat, de ez baromság. Az árapály jelenség miatt távolodik tőlünk, de a saját tengelye körüli forgása nem változik emiatt. Majd ha a Hold másik oldalát látod akkor szólj.
2010. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
93%
Én is észrevettem érdekes dolgokat a Holddal kapcsolatban. De remélem tudja a természet, hogy mit csinál.
2010. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
59%

Ebben is a bin Laden keze van! Meg Iráné.


Szólni kellene az FBI-nak.


[link]


Szerintem írj nekik!

2010. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy megkérdezhetem, hogy mi a foglalkozásod, hogy ilyen jól megfigyelted?

Vagy csak hobbi?

2010. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 4k05 ***** válasza:
94%
Én elhiszem neked amit mondasz, ugyanis én is megfigyeltem az utóbbi időkben néhány furcsa dolgot az égen. Konkrétan nem a holddal kapcsolatos, hanem egy csillaggal. Ha ez igaz, nyilván a megfelelő szervek tudnak erről, csak nem hozzák nyilvánosságra, mint ahogy semmilyen lényeges dolgot sem, ami az emberek életét hosszú távon befolyásolhatja, max csak akkor ha már feltétlenül szükséges. Másik oldalról pedig, az emberek nagyobbik hányada érdektelen jóformán minden iránt, sajnos. Így pár szemfüles emberkén kívül nemigen akad olyan aki nyitott lenne az effajta dolgok iránt...
2010. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
60%

Both Ambrus válasza:


Bocsánat, de ez baromság. Az árapály jelenség miatt távolodik tőlünk, de a saját tengelye körüli forgása nem változik emiatt. Majd ha a Hold másik oldalát látod akkor szólj.



Nem az árapály jelenség miatt távolodik, hanem a távolodása okozza az árapály jelenséget.

2010. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!