Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol lehet megvenni, vagy...

Hol lehet megvenni, vagy honnan lehet megrendelni a 2011-es Dávid naptárat? (és mennyibe kerül? )

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Google.com
2010. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" Az előrejelzés készítés egy teljes évet vesz igénybe minden alkalommal. Új alapadatok begyűjtése mellett is bő három hónapot ölel fel az adatok rendezése a gondos előkészítés után- vágott bele a bulváros.hu tájékoztatásába a népszerű időjós. Az előkészítésen túl vagyok, most már csak a formába öntés jön. Az olvasóknak üzenem, hogy már október közepétől lesz hozzáférhető az újságárusoknál az új naptár."
2010. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Engem is érdekelne ez a naptár. Végül is be tudtad szerezni valahol? Itt vidéke nincs minden sarkon újságárus, ahol meg lehetne venni...:(

Netről meg nem tudtam letölteni. Tudnál nekem segíteni, hogy honnan tudnám beszerezni, ha te már megvetted valahol?

Kösziii, és bocs, az OFF-ért

2011. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Gyöngyösön a főtér sarkán lévő trafikba lehet(ett) kapni.
2011. jan. 13. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol kapható a Dávid naptár?

Országszerte az újságárusoknál és a postákon. Mindemellett Dávid úr nagyon szívesen elküldi Önöknek postán is a fontos információkat tartalmazó naptárát. (Nyíregyháza 4400. Ószőlő utca 172.)


TELEFONON RENDELJE MEG a Dávid naptárat, hiszen honlapunknak nem áll módjába a kérésüket továbbítani!


Tel: 42/403-532

[link]

2011. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!