Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nagyon kellene egy könyv!...

Nagyon kellene egy könyv! Honnan tudnám ingyen letölteni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellenének kémia könyvek, hol lehet ilyen könyveket ingyen letölteni? már mindenhol kerestem ilyeneket... Légyszi segítsetek!!!!
2011. jan. 19. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem jó linket küldtem... :S


[link]

Keresőbe írd be; kémia

2011. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
doksi.hu
2011. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha kivennéd a könyvtárból?, ott is van egy nagy csomó
2011. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A könxvtárban van egy csomó, nem mondod... és neked is adják? azt nem hiszem... adsz pénzt patronra lefénymásolom az összes oldalt?

szted miért kérdeztem ezt?

2011. jan. 29. 00:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok aki a MEK-es linket küldte.

SZIVESEN!


Az a válaszoló, aki a könyvtárat ajánlotta, csupán csak segíteni akart neked, de te akkora tapló vagy, hogy ezt még csak fel sem fogtad, hanem szemét módon reagáltál rá!


Elhisszük, hogy nincs pénzed arra hogy megvegyél bizonyos dolgokat (nekünk se), de annyi intelligenciát elvárunk, hogy ha segíteni akarunk, akkor...

1. megköszönöd azokat a válaszokat, amikkel előrébb vagy mint a kérdésed előtt.

2. A normálisan, segíteni akaró válaszolókat nem fikázod le, csak azért, mert nem vagy képes felfogni a segíteni akarást!

3. "A könxvtárban van egy csomó, nem mondod... és neked is adják? azt nem hiszem... adsz pénzt patronra lefénymásolom az összes oldalt?

szted miért kérdeztem ezt?"


Bár elég értelmezhetetlen a kommented, én mégis megpróbálkozok vele!

3.a. A könyvtárban valóban van egy csomó könyv.

3.b. Nem, nem adják neked, de el lehet hozzni, el lehet olvasni, és jegyzetelni is lehet belőlük.

3.c. Pénzt nem kapsz patronra, hiszen eleve letölteni akartad a könyveket, ergó elég ha beszkenneled azokat és bármikor a rendelkezésedre állnak (gondolom szkennered van, hiszen nem fénymásolóra, csak patronra akartál "kunyerálni").

4. És hogy szerintem miért kérdezted ezt? Nem szoktam, ezt mondani de szerintem azért, mert nem tudod használni a Google-t

2011. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!