Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi idő mire felbomlik egy...

Mennyi idő mire felbomlik egy hulla? Átlagos talajviszonyok közt, átlagos időjárási körülmények közt. Érdekel ennek a folyamata, mi, hogy, milyen sorrendben történik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, hol ástad el és milyen mélyen.

Ha gondatlan voltál, az állatok kiássák.

Amúgy ki volt az illető?

2009. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

sok gyilkos úgy bukik le hogy ilyen kérdéseket tesznek fel. valahol olvastam hogy amerikában a rendörség évente hány gyilkosság felderítését köszönheti a google-nek, mert egy rákereséssel elöjön a kérdések forumokon stb...


szerintem kb 25 év meddigre totál csont lesz, mert ugye ezért határozzák meg a sírhelyeket is 25 évben.

2009. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg pár hónap elég, hogy a hullából csak csont legyen... Szép lenne, ha az elütött, elhullott állatok 25 évig oszladoznának az út szélén, erdőben..

A 25 év szerintem arra van, hogy addig biztos lesznek hozzátartozók, akik ápolják a sírt, ha 25 év után viszont senki nem hosszabbítja meg az időt, akkor kikaparják a koporsót a csontokkal, és egy másik halotté lesz a hely.

2009. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell több év, tavaly volt hír, h Békéscsabán az egyik középiskola mellett a diákok találtak egy hullát, már csak csontváz volt és kb. fél éve tűnt el vagyis fél éve lehetett ott mire megtalálták.
2009. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
daráld le vagy csak darabold fel és etesd meg a disznókkal. savban is fel lehet oldani, lehúzod a klotyón vagy kiöntöd a csatornába és kész.
2009. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"diákok találtak egy hullát, már csak csontváz volt és kb. fél éve tűnt el"

Kicsit gyorsabban megy, ha az állatok lerágják a húsát.

2009. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez király.Gyilkosságra nem is gondoltam :D A barátom öngyilkos lett,eltiltottak a temetésről,most lesz 4 éve hogy meghalt.Fel akarom kutatni,és exhumáltatni.Csak már nem tudom mit találnék.
2009. febr. 20. 18:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem eltűntetésre gondoltam.Koporsóban!!
2009. febr. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!