Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valakinek megvan az alábbi...

Valakinek megvan az alábbi "füzet"?

Figyelt kérdés
Nagyon szükségem lenne erre: Tudásszintmérő természetismeret 6. osztály. Ugyanis ebből az anyagból nem nagyon tudtam megjegyezni semmit amit most tanulunk és így betudnám magolni a kérdéseket. Amúgy 5-ös tanuló vagyok környezetből, meg minden tantárgyból. De ez most nagyon nem ment. Ha arról van szó meg is venném. Vagy esetleg ha leírnátok a kérdéseket ide azt is megköszönném de nagyon ! Majd mindjárt megnézem a témakör nevét ! ;)
2011. ápr. 14. 18:59
 1/2 anonim válasza:

neten tuti fen van :D

nekem gépemen csak 5 természet van, hetedikes töri, nyolcadikos kémia, biosz, töri, nyelvtan. :D

2011. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát... Eddig mindent megnéztem, sehol :( De ha megtalálod véletlen akkor nagyon örülnék :)
2011. ápr. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!