Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van esetleg hortobágyi délibáb...

Van esetleg hortobágyi délibábról fényképetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy beadandó dolgozathoz szeretnék segítséget kérni, mert a google-ön nem találtam hortobágyi délibábról képet, más pedig nem lenne jó, mert Hortobágy a témám! Ha bárki készített már képet ott egy délibábról, vagy valahonnan a tulajdonában van egy ilyen fotó, megkérném szépen, jelentkezzen! :) Köszönöm szépen előre is! :)
2011. ápr. 20. 01:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Hoppá, már tárgytalan:) csak azt kell beírni, hogy fata morgana hortobágy, és úgy már dob ki rendes találatot. Hátha valakinek tudok segíteni ezzel :) Üdv:)
2011. ápr. 20. 01:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Google, első kép, miért nem jó?


[link]


Nem tudom, hogy a Hortobágy-e, de most ráfogod, hogy az.

2011. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor nem szóltam :)
2011. ápr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hortobágy ez is, csak minimum 500*400as felbontású kellett:) És képzeld, ugyanezt találtam meg úgy, hogy beírtam a latin nevét :) De köszönöm azért :) Szép estét!
2011. ápr. 20. 01:59
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hortobágy ez is, csak minimum 500*400as felbontású kellett:)"


Hát ezt nem nagyon specifikáltad az elején. Akkor meg mit vársz?

2011. ápr. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, kedves utolsó válaszoló! Azért nem írtam le, mert nem akartam egyből fontoskodni, és ezért kérdeztem, hogy ti készítettetek-e már képet róla..mert akkor az tuti van legalább akkora, mint amekkorára szükségem volt. Különben nem értem, miért kellett idebiggyeszteni az utolsó mondatodat...
2011. ápr. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!