Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miféle madár a képen látható?

Miféle madár a képen látható?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 21. 19:07
 1/9 anonim válasza:
15%
Tanulj meg magyarul!
2011. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
turul vagy mi? most ezt nem értem mire mondod....
2011. máj. 21. 19:25
 3/9 anonim válasza:
22%
A kérdésedre.
2011. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
21%
Így lenne helyes: Miféle madár az, ami a képen látható? vagy miféle madár látható a képen? Szóval nyelvtanilag nem helyes a kérdésed.
2011. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%

Így van. Tanulj meg magyarul, aztán lehetsz madarász!


De, hogy válaszoljak is a kérdésedre: a képen látható madár egy olyan ismeretlen faj, amiből csak egy példányt leltek fel eddig, és aki hozzá közelített azt kíméletlenül kiütötte KO-val!

2011. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Turul.. LOL

Elég kicsi a kép, de szerintem vércse. Minden más nagyobb lenne, mint pl. egerészölyv, héja, sólymok.

2011. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, amennyiben elfogadjuk azt a magyarázatot, hogy a turul jelkép mögött a kékvércse áll, mint valódi faj (mert valami övcsaton olyan turulábrázolást találtak, ami a kékvércsére jellemző jegyeket mutatta...), akkor lehet turul is. :) (Persze a turulhoz és a csodaszarvashoz kellően sok alkoholos italt kell bevinni a szervezetbe, hogy világosan láthatóak legyenek.)
2011. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bagoly
2011. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jézus ha nem azt kértem hogy a kérdésfeltevésemet kritizáljátok hanem a madarat hogy mi a fene az....

mindegy már rájottem

az egy sólyom....

de kössz.......................... :S

2011. máj. 22. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!