Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A világvége érdeklődés hiányáb...

A világvége érdeklődés hiányában elmarad. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én például eléggé parázok a világvégétől, bár való igaz, hogy sosem hallottam a teljes alapot, tehát hogy miből gondolják ezt. Annyit hallottam, hogy a maják naptára.
2011. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elsősorban én itt a maira gondolok :D
2011. máj. 21. 22:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Hogy mi? :D Azt hiszem megint lemaradtam valamiről :D
2011. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egy amerikai idióta valamelyik ószövetségi könyvről azt állította, hogy egy matematikai kódot tartalmaz, ami szerint a világvége 2011. május 21-én 18:00-kor jön el.

Ezt pedig mégtöbb és méhülyébb amerikaiak tömege benyelte és mindenét eladva bevonult a templomba imádkozni.

Az a szánalmas, hogy ez egyáltalán téma bárhol is.

Nem maradtál le semmiről, kedves első.

2011. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én is ezzel próbálom magam nyugtatni, csak na, fiatal vagyok még:) Ezt a verziót pedig eddig soha nem hallottam, amit most írtál.

Egyébként,ha ismereteim nem csalnak (nem tudom már melyik újságban olvastam,vagy könyvben, rég volt nagyon), akkor István is azért koronáztatta meg magát 1001 január 1. dátummal, mert akkor az a hír járta, hogy 1000-ben világvége lesz.

Az információ hitelességéről sem tudok mit mondani, tényleg nagyon régen olvastam, csak a kérdés kapcsán eszembe jutott.

Azt hiszem 2000-ről mondták még ugyanezt, emlékszem 10 éves voltam és bőgtem az asztal alatt:D

Én már csak ilyen parás vagyok :)

2011. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mármint nem verziót, hanem ezt a világvége dátumot na. :)
2011. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ezt pedig mégtöbb és méhülyébb amerikaiak tömege benyelte és mindenét eladva bevonult a templomba imádkozni."

Hitler már bebizonyította,hogy mire képes a tömeghipnózis alkalmazásával, de hogy az emberiség a saját hibájából sem tanul, ahhoz már tehetség kell... sok balga ember

2011. máj. 21. 23:01
 8/21 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
1000-ben egy ember biztosan nem hitte el a Világvégét, Szilveszter pápa. Kiváló matematikus volt, nagy tudós, nem pedig babonás sötét középkori analfabéta. (Kinevette a mindenüket eladó és orgiákat rendező rómaiakat). De az akkori Európában még a főurak és a királyok is hittek benne.
2011. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha igaza van Illignek és elcsaltak a középkorban 297 évet a naptárból, akkor a "maják naptára" jóslat 297 év múlva lesz esedékes. Egyébként pedig micsoda birkáék ezek ott Amerikában! Ilyet elhinni?!
2011. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!