Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz hogy a pszichiátrián...

Igaz hogy a pszichiátrián tönkreteszik az embereket mert kísérleteznek a gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Igaz. És nem csak ott.
2011. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
igen, a gyógyszerek sokszr nem segítenek, hanem teljesen mássá tesznek mint önmagad.
2011. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Vree ***** válasza:
Szerintem ez baromság, természetesen kipróbálhatnak kísérleti módszereket ha nincs más megoldás, és ha te beleegyezel (és lehet hogy beleegyezel minden hülyeségbe mert úgy érzed nincs választás vagy már úgy el vagy hülyülve hogy mindent aláírsz), és persze az új módszer se mindig jön be (ahogy amúgy a hagyományos módszer se működik mindenkinél és kiválthat mellékhatást). De orvos nem rajtad fogja kikísérletezni elsőként egy gyógyszer hatásait, arra van a gyógyszergyártásban egy tesztelés fázis.
2011. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És mi a jófenét kellene csinálni az ideg és elmebetegekkel? Coca colát kellene nekik adni? Gyógyszereket nem lehet csak úgy előrántani azokat ki is kell próbálni mint ahogy mindent.
2011. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

19:23 !

Olvasd újra és értelmezd a kérdés második sorát,ha megy!

Kísérleti fehéregérként írtam,amit megtapasztaltam.

Az ideg-és elmebetegeken alkalmazni kéne a már bevált gyógymódokat, nem ugyanazokon kísérletezni!

(Hab a tortán: most szabadultam meg a szcientológus háziorvosomtól!

4 (nem elírás: NÉGY!) évembe telt,míg sikerült,nem is ment másképpen,mint kerületen kívül.

Három receptet őrzök tőle emlékként. Mindhárom olyan,amit én nem szedhetek nem gyógyszerallergia,hanem egy született betegségem okán.Erről ő pontosan jólértesült volt,de csak azt írta fel,amelyik céggel szerződött,amit nekem szabad lett volna ,azt nem.

2011. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Vree ***** válasza:
46%

Mi a csudának jársz te szcientológushoz ha tudod hogy az mit jelent? Az rossz kifogásnak tűnik hogy a háziorvosod. Ha azt mondod hogy egész településen nincs más orvos az valamivel jobb védekezés, de nem vagy hozzáragasztva a háziorvosodhoz, nyugodtan mehetsz máshoz rendelésre.


Rossz orvoshoz ne járjon az ember, ha a háziorvosa akkor sem.

2011. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy fenét kísérleteznek.Egy utcányira van (volt tőlünk) a Hetényi Géza Pszichiátria (szanatórium),ami azóta már megszűnt,szociális otthonná alakult.Édesanyám és nagymamám is ott dolgoztak,mint orvosírnok,évtizedekig,úgy ismertem az intézményt,mint a tenyeremet.Az égvilágon semmiféle kísérletezés nem folyt ott,főleg nem tettek tönkre senkit.Aki odakerült,gyógyszerek nélkül is eléggé tönkre volt már menve,a lehető legjobb tudásukkal próbáltak segíteni rajtuk.
2011. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mivel a pszichiátriai betegségeken nem gyógyszerekkel kellene segíteni, mivel nem biológia, hanem személyiség deffekt, minden gyógyszer lényege csupán a tünetmentessé tétel, nem a gyógyítás

mert arra még semmilyen eszköz nincs


innenstől kezdve, nem is tönkretétel/kísérlet a lényeg, hanem eleve nem gyógyítanak senkit igazán.


de hallottam nem egy olyanról, hogy valakit "kicsinálnak" szándékosan, hogy bekerüljön.

innen egy lépés a dokik lefizetése.-vagy elég a jó kapcsolat...

2011. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem"szcientológushoz" jártam,illetve nagyon sok évig nem tudtam erről. Álcázza magát,sok betege mindmáig nem tudja,mi van. Valóban semmi egyéb,mint az ideköltözőknek első számúként ajánlott háziorvos, mivel itt utcák szerint vagyunk osztva és én címem szerint hozzá voltam sorolva.

A szabad orvosválasztás címen jegyzett eljárás lényege annyi volt,hogy vagy behúzták az orrukat,vagy volt annyi bátorság,hogy azt mondják :a doktornő betegeit nem lenne etikus átvenni! Mikor visszakérdeztem, hogy azt etikusnak tartja-e,amit nekem mondott,akkor már nyílt elutasítás volt a válasz. Féltek,félnek tőle,mert valamiféle főnökké lett téve itt a gettóban. Megvan róla a kollégák véleménye,de hallgatnak,mint ...a fűben!19 orvoshoz próbáltam átkerülni!!! Már ott tartottam,hogy az sem érdekel,ha nem BKV-val jutok el az orvoshoz,

lehet az a MÁV,vagy a Volán is,csak orvos legyen az illető!

Ha bajban vagyok,úgyis a mentő kell.

Az utóbbinak annyit: ismeretei vannak egy helyről.

(Amit véletlenül azóta megszüntettek )

Jóéjszakát mindegykinek,legyen szép az álmotok!

:-)

2011. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22:48-nak : Bocsi! az előtted lévő 2 fórumozót említettem,nem téged!
2011. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!