Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van mostanában minden...

Miért van mostanában minden nap vihar?

Figyelt kérdés
persze eddig is voltak, de nem ennyi...
2011. jún. 6. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert túl meleg van, felszálló légáramlatok vannak, ami alá betódul egy adag magas légnyomású leszálló légáramlat, és ez olyan reakciókhoz vezet, hogy ej! (asszem)
2011. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd a meteorológiai archívumot,csodálkozni fogsz
2011. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, azok a fránya maják megmondták. A villámok száma exponenciálisan növekedett az utóbbi párezer évben, hogy aztán 2012 dec. 21-én egy hatalmas villámlásban szakadjon atomjaira a Föld. </irony>
2011. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden nyár elején viharok vannak, nem vetted még észre?:) én személy szerint imádom őket.
2011. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
vannak de nem szokott ilyen sok lenni, hogy minden nap=D már kezd egy kicsit elegem lenni bár szeretem
2011. jún. 6. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
igaza van a srácnak, régen is sok volt nyárelején, de már egy hete minden nap elmegy az árat és csapkodnak a vezetékek. Nem volt ez ilyen durva. Ha jegyezném látnám egyértelműen több van minden évvel.
2011. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nefeledd!Évekkel ezelőtt,holvolt ilyen gyors időbeli hírcsere?Élő egyenes adás bármely helyről.1-2 hó,múlva közelsincs olyan éle a hírnek,hogy jég verte el a határt.falut,várost.Hidd el ebben a médiának is szerepe van.Régen nemigen számoltak be balatoni viharról,sima-göröngyös-i,jégverésről!TV,csatorna 1,2 volt.rádió sem több.a sajtó meg???
2011. jún. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom én koleszos vagy otthon rtl tv2 meg m1 szóval nem keverném bele a médiát, igenis több van és durvább villámosabb
2011. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak a darabszámot,hanem a gyorsaságot,tudod műhold,is bekell kalkulálni.A médiát meg belekel vonni,mert különben honnan tudnád?
2011. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze ez sem a klímaváltozás miatt van, á dehogy
2011. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!