Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért is hangyás a behangolatl...

Miért is hangyás a behangolatlan tv csatorna?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy valami köze van az ősrobbanáshoz, hogy annak a hangját veszi a tv meg más egyéb elektronikai cucc.De pontosan nem tudom.
2011. jún. 20. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, köze van hozzá, nem annak az úgymond hangját veszi, hanem az abból fennmaradt háttér sugárzást inkább, ami mindenhol ott van. És ha nincs behangolva akk "csak" azt veszi. De biztos van aki jobban ért hozzá nálam és majd részletesebben elmondja/leírja.
2011. jún. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy az ősrobbanás zaját venné, mivel az nagyon alacsony frekvenciájú sugárzás. Inkább csak a légköri fehérzajt.
2011. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a Nat. Geon egy erről szóló filmet éshát pont azt mondta hogy lényegében miis hallatszik, de hát kint ment egy motoros elégé rácsútkázta éshát nem hallotam pont. Csak már nagyon kiváncsivá tett, hogy mi is az oka. :D
2011. jún. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!